Pikalinkkejä Kirjaudu

SPL Helsingin piirin otteluohjelmat

Ottelut tänään
Nro Sarja Lohko Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
5 E10 3 17:30 Jakomäki nap 2 TN FC Kontu/valkoinen KäPa/AC Black pkc
6 E10 3 17:30 Jakomäki nap TN MPS/Musta FC POHU pkc
1 TE11 3 17:30 Kartano nap 1 TN FC Viikingit/sininen PPJ/United pkc
2 E10 1 17:30 Kartano nap 2 TN FC Viikingit/Punainen KäPa/City pkc
1 TF9 2 17:30 Kivikko nap TN 1 FC Kontu/vihreä Valtti/FC pkc
2 TF9 2 17:30 Kivikko nap TN 2 FC Kontu/valkoinen HJK/Kantsu 06-07 sin pkc
2 D12 Ykkönen 2 17:30 Koskelantie nap TN HJK/Kantsu sin VJS/0304 pkc
5 F9 4 17:30 Pirkkola nap TN 1 KäPa/AC valkoinen FC POHU/siniset pkc
6 F9 4 17:30 Pirkkola nap TN 2 HJK/Arabianranta sin HJK/Kantsu kel pkc
5 D12 Nelonen 1 17:30 Pirkkola TN 1 FC POHU PuiU/United pkc
6 D12 Kakkonen 1 17:30 Pirkkola TN 2 Gnistan/sininen Valtti/AC pkc
1 TE10 2 17:30 Pukinmäki nap H MPS/06 PuiU pkc
3 Kutonen 3 18:00 Jakomäki H SUMU/Hunkit HIFK/5 pkc
11 Nelonen 2 18:00 Kallio TN Ponnistus CLE pkc
2 F977 1 18:00 Kannelmäki H 1 HJK/East sin MPS/Keltainen pkc
3 E10 3 18:00 Kannelmäki H 2 HJK/City val KäPa/AC White pkc
8 D12 Kakkonen 1 18:00 Kartano TN 1 FC Viikingit/Punainen HJK/Malmi pkc
6 D13 Nelonen 1 18:00 Kartano TN 2 FC Viikingit/valkoinen PiTa/Musta pkc
35 TC15 ELL 1 18:00 Kontula TN PK-35 FC Espoo pkc
1 7v7 Ykkönen 5 18:00 Kulosaari nap H Tartan Osuma pkc
7 E10 5 18:00 Käpylä TN 1 Gnistan/sinikeltainen KäPa/AC White 2 pkc
3 E10 1 18:00 Käpylä TN 2 HJK/06 Gnistan/keltainen pkc
4 E10 1 18:00 Laajasalo H 1 HJK/East sin PK-35 pkc
6 E10 1 18:00 Laajasalo H 2 LPS/Musta MPS pkc
7 E10 3 18:00 Lassila H 1 PiTa/Musta HJK/Malmi sin pkc
5 TF9 3 18:00 Lassila H 3 HJK/Kantsu 06-07 val MPS/Keltainen pkc
6 TF9 3 18:00 Lassila H 4 HJK/Töölö kel KäPa/0607 pkc
1 KKI-40 2 18:00 Latokartano H MPS FC POHU pkc
5 7v7 Ykkönen 5 18:00 Mustikkamaa H 1 FC Tommi Heikkonen Sporting Viikki pkc
1 7v7 Ykkönen 1 18:00 Mustikkamaa H 2 FC MorFin Idän Metsurit pkc
1 E11 1 18:00 Oulunkylä TN 1 HJK/05 Gnistan/keltainen pkc
1 Vitonen 2 18:00 Pirkkola H FC POHU/Akatemia MPS/Atletico Akatemia pkc
5 Vitonen 2 18:00 Pitäjänmäki TN PPV/Seos AC Stoppi/FK Torni pkc
22 B17 Kolmonen 2 18:00 Siltamäki H FC Viikingit/2 JoKi/2 pkc
2 TE11 1 18:00 Tali halli TN 1 HJK/City HPS/musta pkc
1 TE11 1 18:00 Tali halli TN 2 PPJ/City FC Viikingit/punainen pkc
1 F8 1 18:00 Tapuli nap 1 H 1 FC Kontu SAPA/musta pkc
2 F8 1 18:00 Tapuli nap 1 H 2 FC Viikingit/punainen PPJ/Eira Timantit pkc
12 Nelonen 1 18:00 Töölö PK 6 TN Vesa SAPA/2 pkc
6 Kutonen 3 18:00 Vuosaari H Spartak/Itä AFC EMU/Akatemia pkc
1 TF9 3 18:05 Kivikko nap TN 1 FC Viikingit HPS/vihreä pkc
2 TF9 3 18:05 Kivikko nap TN 2 Valtti/AC Gnistan pkc
7 F9 4 18:10 Pirkkola nap TN 1 KäPa/AC valkoinen HJK/Kantsu kel pkc
8 F9 4 18:10 Pirkkola nap TN 2 HJK/Arabianranta sin FC POHU/siniset pkc
10 Nelonen 2 18:30 Myllypuro TN FC Degis HJK/Lsalo pkc
15 D12 Kilpakarsinta 1 18:35 Koskelantie nap TN HPS/Musta EPS/Punainen pkc
2 TE10 1 18:40 Jakomäki nap 2 TN FC Kontu/sininen HJK/City raita pkc
8 E10 3 18:40 Jakomäki nap TN PK-35/punainen PPV/punainen pkc
3 TF9 2 18:40 Kivikko nap TN 1 FC Kontu/vihreä HJK/Kantsu 06-07 sin pkc
4 TF9 2 18:40 Kivikko nap TN 2 FC Kontu/valkoinen Valtti/FC pkc
5 D12 Kakkonen 1 18:40 Pirkkola TN 1 HJK/City val Valtti/AZ pkc
8 D12 Nelonen 1 18:40 Pirkkola TN 2 Gnistan/valkoinen PPV pkc
3 TE10 2 18:40 Pukinmäki nap H MPS/musta FC Kontu/valkoinen pkc
5 TF9 2 18:40 Tapuli nap 1 H 1 MPS/07 Keltainen MPS pkc
5 E10 5 18:45 Kartano nap 1 TN FC Viikingit/Keltainen HJK/Töölö kel pkc
1 TE11 2 18:45 Kartano nap 2 TN FC Viikingit/valkoinen PuiU pkc
2 7v7 Ykkönen 5 18:45 Kulosaari nap H Kaisaniemen Itä-Saksa FC Ronaldo pkc
7 TF9 3 18:45 Lassila H 3 HJK/Kantsu 06-07 val KäPa/0607 pkc
8 TF9 3 18:45 Lassila H 4 HJK/Töölö kel MPS/Keltainen pkc
6 7v7 Ykkönen 5 18:45 Mustikkamaa H 1 AC Treffi FC HORNA pkc
12 7v7 Ykkönen 7 18:45 Mustikkamaa H 2 Team Silmäleikkaus RiRa Ug pkc
2 E11 4 18:45 Pirkkola nap TN PPJ/Punainen HJK/Töölö val pkc
6 D13 Kakkonen 1 18:50 Töölö PK Sahara TN 1 HJK/T02 HJK/East sin pkc
1 E10 1 19:00 Kannelmäki H 1 HJK/City sin HJK/keltainen pkc
2 E10 5 19:00 Lauttasaari TN 1 PPJ/Eira 5kulma LPS/Valkoinen pkc
3 E10 5 19:00 Lauttasaari TN 2 PPJ/Laru valkoinen HJK/East kel pkc
1 KKI-65 1 19:00 Puotila TN 2 Valtti KäPa pkc
4 E10 5 19:05 Käpylä TN 1 HPS/musta PiTa/Punainen pkc
3 TE11 3 19:05 Käpylä TN 2 Ponnistus LPS/vihreä pkc
3 TF9 3 19:10 Kivikko nap TN 1 FC Viikingit Gnistan pkc
4 TF9 3 19:10 Kivikko nap TN 2 Valtti/AC HPS/vihreä pkc
6 E10 5 19:15 Kannelmäki H 2 HJK/City raita MPS/Valkoinen pkc
4 E10 3 19:15 Laajasalo H 1 LPS/Vihreä HJK/East val pkc
4 TE11 3 19:15 Lassila H 1 FC POHU HPS/valkoinen pkc
3 F8 1 19:15 Tapuli nap 1 H 1 FC Kontu PPJ/Eira Timantit pkc
4 F8 1 19:15 Tapuli nap 1 H 2 FC Viikingit/punainen SAPA/musta pkc
9 TF9 3 19:20 Lassila H 3 FC POHU PPJ/Valkoinen pkc
7 Kutonen 4 19:30 Jakomäki H SUMU Zoom pkc
7 D12 Kakkonen 1 19:30 Kartano TN 1 HJK/East sin FC Kontu/valkoinen pkc
7 D12 Nelonen 1 19:30 Kartano TN 2 LPS/vihreä FC Viikingit/Sininen pkc
3 7v7 Ykkönen 5 19:30 Kulosaari nap H Mafiaveljet FC FC Mellon pkc
10 C14 7v7 1 19:30 Laajasalo H 2 HJK/Lsalo kel PuiU/FC pkc
2 KKI-40 2 19:30 Latokartano H Kullervo LPS pkc
7 7v7 Ykkönen 5 19:30 Mustikkamaa H 1 Urkin Pallo ZZ TOP pkc
3 7v7 Mestaruus 1 19:30 Mustikkamaa H 2 Sparta Brahe FC KIPPo pkc
11267 Regions Cup Kierros 3 19:30 Tali halli TN HIFK/2 Jokerit FC pkc
6 Seiska 1 19:30 Vuosaari H RaiVo Kullervo pkc
6 Seiska 2 19:45 Kallio TN Ponnistus/Kermaa HuPaVeikot pkc
1 Vitonen 1 19:45 Pirkkola H PPV PETO pkc
8 Kutonen 2 19:45 Pitäjänmäki TN FC POHU/Burros FC POHU/Susijengi pkc
8 E11 4 19:50 Jakomäki nap 2 TN FC Kontu/vihreä Valtti/AC pkc
1 E10 5 19:50 Jakomäki nap TN HJK/Malmi val PK-35/musta pkc
2 D12 Ykkönen 1 19:50 Koskelantie nap TN PPJ/United MasKi/Pumat pkc
2 TE11 3 19:50 Pirkkola nap TN Gnistan MPS/Valkoinen pkc
24 TC14 7v7 1 19:50 Pirkkola TN 1 HJK/City val Honka/0103 pkc
49 TD12 Kilpakarsinta 2 19:50 Pirkkola TN 2 Gnistan/keltainen VJS pkc
3 E10 2 19:50 Pukinmäki nap H MPS/Keltainen PPJ/Laru sininen pkc
5 TF9 1 19:50 Tapuli nap 1 H 1 MPS/07 PuiU pkc
7 KKI-65 1 20:00 Kivikko nap TN Kamppi PP FC pkc
5 Vitonen 1 20:00 Kontula TN HIFK/4 FC Kiffen/2 pkc
3 Vitonen 2 20:00 Pihlajamäki TN FC Pihlajisto/Lepre FC FINNKURD pkc
4 7v7 Ykkönen 5 20:15 Kulosaari nap H HCK EHPL pkc
1 7v7 Mestaruus 1 20:15 Mustikkamaa H 1 Horace Team Babar pkc
2 7v7 Kakkonen 6 20:15 Mustikkamaa H 2 AC Dicken FC OHO pkc
12 Nelonen 2 20:15 Myllypuro TN Zenith SUMU/77 pkc
4 Vitonen 3 21:00 Puotila TN Valtti FC POHU/Peshmarga pkc