Pikalinkkejä Kirjaudu
  • Kesäkausi 2012
  • Miehet
  • Naiset
  • Pojat
  • Tytöt
  • Työpaikka
  • Harraste
  • Liiton pelit
    • M1D
    • M2D
    • A1D
    • B1D
    • BSM
    • KKI50SM
    • N1D
    • N2D
    • NL
    • NSCup
    • PJC14
    • PJC15
    • Scup5
    • Scup6
    • Scup7
    • SRCup
    • SRCup2
    • SRCup3
    • SRCup4
    • SRCup5
    • SRCup6
    • SRCup7
    • TB1D
    • TBSM
    • UmaaCup3
    • UmaaCup
    • UmaaCup2
    • URC
  • Turnaukset

M2DNäytä tuomarit

Nro Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1 ke 18.4.12 18:30 Töölön Stadion Klubi 04 SalPa ilmoita
2 la 21.4.12 19:00 Töölön Stadion Klubi 04 LoPa ilmoita
39 su 22.4.12 18:30 Kallio TN LPS KTP ilmoita
4 su 29.4.12 16:15 Tali halli TN FC Kiffen LPS ilmoita
3 su 29.4.12 18:30 Oulunkylä TN Gnistan KTP ilmoita
5 su 29.4.12 18:30 Töölön Stadion Klubi 04 Pallohonka ilmoita
6 la 5.5.12 13:00 ISS Stadion PK-35/VJS Kuusysi ilmoita
7 la 5.5.12 17:00 Töölö PK2 N Atlantis Gnistan ilmoita
8 ti 8.5.12 18:30 Laajasalo N LPS FC Futura ilmoita
9 pe 11.5.12 18:30 ISS Stadion PK-35/VJS KTP ilmoita
10 pe 11.5.12 18:30 Töölö PK2 N Atlantis LPS ilmoita
11 la 12.5.12 17:00 Oulunkylä TN Gnistan JäPS ilmoita
12 su 13.5.12 14:00 Töölön Stadion Klubi 04 EIF ilmoita
13 ke 16.5.12 18:30 Laajasalo N LPS Gnistan ilmoita
14 ke 16.5.12 18:30 Töölö PK2 N FC Kiffen Atlantis ilmoita
15 ma 21.5.12 18:30 Laajasalo N LPS KTP ilmoita
16 ma 21.5.12 18:30 Oulunkylä TN Gnistan MP ilmoita
17 ti 22.5.12 18:30 Tali N1 Atlantis PK-35/VJS ilmoita
18 ke 23.5.12 18:30 Töölön Stadion Klubi 04 EsPa ilmoita
19 la 26.5.12 17:00 Oulunkylä TN Gnistan FC Kiffen ilmoita
20 la 26.5.12 17:00 Myllypuro N1 PK-35/VJS LPS ilmoita
34 ke 30.5.12 18:30 Kumpula N FC Kiffen Kuusysi ilmoita
21 su 3.6.12 18:30 Laajasalo N LPS Kuusysi ilmoita
22 su 3.6.12 18:30 Töölö PK2 N FC Kiffen JäPS ilmoita
23 la 9.6.12 17:00 ISS Stadion PK-35/VJS FC Kiffen ilmoita
24 ti 12.6.12 18:30 Tali N1 Atlantis FC Futura ilmoita
42 ke 13.6.12 18:30 Töölön Stadion Klubi 04 FC Espoo ilmoita
25 pe 15.6.12 18:30 Töölö PK2 N FC Kiffen KTP ilmoita
26 pe 15.6.12 18:30 Oulunkylä TN Gnistan PK-35/VJS ilmoita
27 la 16.6.12 17:00 Töölö PK2 N Klubi 04 BK-46 ilmoita
28 ke 20.6.12 18:30 Laajasalo N LPS FC Kiffen ilmoita
29 ke 20.6.12 18:30 Töölö PK2 N Atlantis Kuusysi ilmoita
30 ke 20.6.12 19:30 ISS Stadion PK-35/VJS FC Futura ilmoita
33 la 30.6.12 17:00 Laajasalo N LPS Atlantis ilmoita
35 ti 3.7.12 18:30 Myllypuro N1 PK-35/VJS JäPS ilmoita
36 ke 4.7.12 18:30 Oulunkylä TN Gnistan LPS ilmoita
37 ke 4.7.12 18:30 Töölön Stadion Klubi 04 ÅIFK ilmoita
38 to 5.7.12 18:30 Töölö PK2 N Atlantis FC Kiffen ilmoita
40 su 8.7.12 18:30 ISS Stadion PK-35/VJS Atlantis ilmoita
41 su 8.7.12 18:30 Kumpula N FC Kiffen FC Futura ilmoita
44 ti 17.7.12 18:30 Töölö PK2 N FC Kiffen Gnistan ilmoita
45 pe 20.7.12 18:30 Töölö PK2 N Atlantis KTP ilmoita
46 la 21.7.12 17:00 Oulunkylä TN Gnistan FC Futura ilmoita
47 la 21.7.12 17:00 ISS Stadion PK-35/VJS MP ilmoita
32 ti 24.7.12 18:30 Oulunkylä TN Gnistan Atlantis ilmoita
49 la 28.7.12 17:00 Oulunkylä TN Gnistan Kuusysi ilmoita
50 la 28.7.12 17:00 Tali N1 FC Kiffen PK-35/VJS ilmoita
51 pe 3.8.12 18:30 Töölö PK2 N Atlantis JäPS ilmoita
52 la 4.8.12 17:00 Laajasalo N LPS MP ilmoita
53 la 4.8.12 17:00 ISS Stadion PK-35/VJS Gnistan ilmoita
54 to 9.8.12 18:30 Töölön Stadion Klubi 04 Pallohonka ilmoita
55 pe 10.8.12 18:30 Töölö PK2 N FC Kiffen LPS ilmoita
56 pe 10.8.12 18:30 Oulunkylä TN Gnistan KTP ilmoita
57 pe 17.8.12 18:30 Töölö PK2 N Atlantis Gnistan ilmoita
58 la 18.8.12 17:00 Laajasalo N LPS FC Futura ilmoita
59 la 18.8.12 17:00 Myllypuro N1 PK-35/VJS Kuusysi ilmoita
48 ke 22.8.12 18:30 Töölön Stadion Klubi 04 GrIFK ilmoita
60 pe 24.8.12 18:30 ISS Stadion PK-35/VJS KTP ilmoita
61 pe 24.8.12 18:30 Töölö PK2 N Atlantis LPS ilmoita
62 la 25.8.12 17:00 Oulunkylä TN Gnistan JäPS ilmoita
63 la 25.8.12 17:00 Tali N1 Klubi 04 EIF ilmoita
64 pe 31.8.12 18:00 Laajasalo N LPS Gnistan ilmoita
65 pe 31.8.12 18:30 Töölö PK2 N FC Kiffen Atlantis ilmoita
43 ke 5.9.12 17:30 Laajasalo N LPS PK-35/VJS ilmoita
66 su 9.9.12 15:00 Oulunkylä TN Gnistan MP ilmoita
67 ma 10.9.12 18:30 Töölö PK2 N Atlantis PK-35/VJS ilmoita
68 ti 11.9.12 18:30 Töölö PK2 N Klubi 04 EsPa ilmoita
69 pe 14.9.12 18:30 Oulunkylä TN Gnistan FC Kiffen ilmoita
70 la 15.9.12 15:00 Töölö PK2 N Atlantis MP ilmoita
71 su 16.9.12 18:30 ISS Stadion PK-35/VJS LPS ilmoita
31 ke 19.9.12 18:30 Töölö PK2 N FC Kiffen MP ilmoita
72 la 22.9.12 15:00 Laajasalo N LPS Kuusysi ilmoita
73 la 22.9.12 17:00 Töölön Stadion Klubi 04 SalPa ilmoita
74 su 23.9.12 15:00 Töölö PK2 N FC Kiffen JäPS ilmoita
76 to 27.9.12 18:30 Töölö PK1 N Atlantis FC Futura ilmoita
75 su 30.9.12 15:00 Laajasalo N LPS JäPS ilmoita
77 su 30.9.12 15:00 ISS Stadion PK-35/VJS FC Kiffen ilmoita
78 la 6.10.12 14:00 Oulunkylä TN Gnistan PK-35/VJS ilmoita
79 la 6.10.12 14:00 Tali halli TN FC Kiffen KTP ilmoita
80 la 6.10.12 14:00 Töölö PK2 N Klubi 04 BK-46 ilmoita