Pikalinkkejä Kirjaudu
Maaliskuu
vkomatiketopelasu
9 1 2
10 3 4 5 6 7 8 9
11 10 11 12 13 14 15 16
12 17 18 19 20 21 22 23
13 24 25 26 27 28 29 30
14 31            
Huhtikuu
vkomatiketopelasu
14 1 2 3 4 5 6
15 7 8 9 10 11 12 13
16 14 15 16 17 18 19 20
17 21 22 23 24 25 26 27
18 28 29 30        
Toukokuu
vkomatiketopelasu
18 1 2 3 4
19 5 6 7 8 9 10 11
20 12 13 14 15 16 17 18
21 19 20 21 22 23 24 25
22 26 27 28 29 30 31  
Kesäkuu
vkomatiketopelasu
22 1
23 2 3 4 5 6 7 8
24 9 10 11 12 13 14 15
25 16 17 18 19 20 21 22
26 23 24 25 26 27 28 29
27 30            
< Viikko 18 > Näytä tuomarit
2.5.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
2 HaKiM 1 19:00 Etelä-Haaga H KäPa/Farssi Los Diablos 0-2 (0-1) Demirovic Adrijan
7 4D 1 18:00 Herttoniemi H LPS/Kuninkaat SUMU/77 0-1 (0-0) Palgi Markus Kuhmola Antti Cicek Idris
23 6D 1 19:45 Herttoniemi H FC FC SS Stanley 1-3 (0-2) Cicek Idris
13 3D 1 19:30 ISS Stadion RiRa FC HIK 1-3 Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella Ei Asetella
9 4D 2 18:00 Jakomäki H SUMU FC POHU/Akatemia 0-0 (0-0) Lehto Ilkka Aaltio Kari Lappi Miikka
1 N4D K 4 19:45 Jakomäki H PuiU FC Loviisa 2-0 (1-0) Pihlström Juhani
9 E11 K 2 18:30 Kallio TN 1 Ponnistus Valtti/AC 1-10 (1-4) Viitanen Panu
7 E11 K 1 19:45 Kallio TN 1 FC POHU PuiU/Akatemia 12-0 (8-0) Viitanen Panu
14 E10 K 1 18:30 Kallio TN 2 HJK-j/City sin LPS 2-5 (2-2) Raittila Teo
3 HP00 Kevät 19:45 Kallio TN 2 HIFK PPS/Hawks Pun 5-1 Raittila Teo
5 KKI60 1 18:30 Kallio TN 3 FC Sonnit KäPa 7-2 (3-0) Valjakka Kai
6 KKI60 1 19:30 Kallio TN 3 Kamppi MPS 7-2 (3-1) Valjakka Kai
7 KKI60 1 20:30 Kallio TN 3 Ponnistus VJS 2-1 (1-1) Valjakka Kai
10 N4D K 3 20:30 Kankuri TN HyPS/06 RiSa 3-1 (1-0) Uusimaa Et
8 4D 2 18:00 Kannelmäki H FC ALPC KäPa/PuLe 2-0 (1-0) Kronström Christian Fodil Amar Hästbacka Hannu
8 5D 3 19:45 Kannelmäki H PPV/Seos FC Hieho 3-1 (1-0) Niemensivu Teemu Lahtinen Tapio Liguori Gennaro
14 3D 1 19:30 Karjaan TN EIF/Akademi MPS/Atletico Malmi 1-1 (1-0) Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella Ei Asetella
14 TD13Y Kevät 18:15 Kartano TN 1 FC Kontu/Valtti YJ RaKe 1-1 Tavastila Jukka
2 TD13 K 2 19:30 Kartano TN 1 FC Kontu/Valtti YJ 2 KP-75/Leijonat 1-6 Tavastila Jukka
7 D13 K 3 18:15 Kartano TN 2 FC Viikingit/Valkoinen Valtti/FF 6-3 (3-1) Krykov Mihail
2 TD13 K 3 19:30 Kartano TN 2 LPS LePa/vihreä 0-2 Krykov Mihail
11 B2D Kevät 1 18:00 Kisakallio TN LoPa HIFK 2-5 (0-3) Uusimaa Et
16 B3D Kevät 1 19:15 Klaukkala uusi TN NJS/2 FC POHU 2-1 (0-0) Uusimaa Et
8 HaKuD 3 18:00 Konala H 1 AC Was-ste VaKo Sport 0-0 (0-0) Salovaara Jyrki
13 HaKuD 3 18:45 Konala H 1 FC Kungen Fortuna 05 2-2 (1-0) Salovaara Jyrki
12 HaKuM 2 19:30 Konala H 1 FC SiHy Ac Hula 9-3 (4-0) Salovaara Jyrki
12 HaKu2 3 20:15 Konala H 1 FC WP FC Ylikunto 2-4 (1-1) Salovaara Jyrki
13 HaKuM 2 18:45 Konala H 2 Helsinki Cosmos AP 0-0 (0-0) Kosonen Markku
14 HaKuD 3 19:30 Konala H 2 FC Maitohappo FC Ullit 7-0 (3-0) Kosonen Markku
11 HaKuD 3 20:15 Konala H 2 Burros CF Kemistit 2-1 (2-1) Kosonen Markku
13 TD13A Kevät 18:00 Kontula TN PK-35 Honka/Akatemia 2-2 Aghayev Ruslan Straih Kevin Heinonen Antti
36 ELP14 Kevät 19:30 Kontula TN PK-35 TPS/YJ 1-2 (0-2) Virtala Jari Ryöppy Sampo Boughdiri Larbi
3 N5D 1 19:15 Korso H KOPSE AC Vantaa 5-0 (3-0) Uusimaa Et
12 D12 K 4 17:30 Koskelantie TN SAPA/vihreä HJK-j/West sinval 12-2 (18-0) Lindevall Alex
6 D12 K 2 18:40 Koskelantie TN KäPa/AC Barca HJK-j/City 6-6 (4-2) Pitkänen Kalle
8 D12 K 3 19:50 Koskelantie TN LPS Atlantis FC/2 1-2 (0-1) Pitkänen Kalle
8 HaKuD 6 18:00 Kulosaari nap H FC FreVo AiPa 3-2 (1-0) Onat Baki
9 HaKuD 6 18:45 Kulosaari nap H Tali Rovers FC FC Chicken Wings 1-2 (1-0) Onat Baki
10 HaKuD 6 19:30 Kulosaari nap H FC HORNA ErämaaKoirat 2-2 (1-0) Onat Baki
11 HaKuD 6 20:15 Kulosaari nap H FC Masb TDJ 3-0 (1-0) Onat Baki
62 6D 4 18:00 Kurkimäki H AFC EMU FC Härät 0-1 (0-0) Skogman Jarno
13 F9 K 1 18:00 Lassila H 1 HIFK/red PPJ/Eira sin 3-10 Leinonen Teemu
22 F9 K 3 18:35 Lassila H 1 HPS/Valkoinen HJK-j/Kantsu 03-04 1-6 Leinonen Teemu
18 F9 K 1 19:10 Lassila H 1 HIFK/red PPJ/Royal 5-3 (4-0) Leinonen Teemu
28 F9 K 3 19:45 Lassila H 1 Gnistan/sininen HJK-j/Kantsu 03-04 6-7 Leinonen Teemu
14 F9 K 1 18:00 Lassila H 2 KäPa/City PPJ/Royal 2-3 (1-0) Loima Maria
23 F9 K 3 18:35 Lassila H 2 Gnistan/sininen HJK-j/POISTA 3-6 Loima Maria
19 F9 K 1 19:10 Lassila H 2 KäPa/City PPJ/Eira sin 2-6 Loima Maria
29 F9 K 3 19:45 Lassila H 2 HPS/Valkoinen HJK-j/POISTA 3-8 Loima Maria
18 F9 K 3 18:00 Lassila H 3 HIFK/white HJK-j/Arabia 4-3 (3-1) Marei Mahmoud
17 F9 K 4 18:35 Lassila H 3 PPJ/Laru pun LPS/Valkoinen 6-5 (4-1) Marei Mahmoud
24 F9 K 3 19:10 Lassila H 3 HIFK/white PuiU/valkoinen 2-10 (0-6) Marei Mahmoud
19 F9 K 4 19:45 Lassila H 3 HJK-j/POISTA LPS/Valkoinen 0-4 (0-2) Marei Mahmoud
19 F9 K 3 18:00 Lassila H 4 KäPa/AC valkoinen PuiU/valkoinen 1-6 Wahren Mikael
18 F9 K 4 18:35 Lassila H 4 HJK-j/POISTA Kulps 0-2 Wahren Mikael
25 F9 K 3 19:10 Lassila H 4 KäPa/AC valkoinen HJK-j/Arabia 1-7 Wahren Mikael
20 F9 K 4 19:45 Lassila H 4 PPJ/Laru pun Kulps 0-10 Wahren Mikael
15 3D 1 19:45 Leppävaara uusi TN FC Espoo/Akatemia AC Vantaa 1-2 Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella Ei Asetella
13 HaKuD 6 18:00 Mustikkamaa H 1 FC Taantuma HC 42 0-0 (0-0) Linerva Juhani
14 HaKuD 6 18:45 Mustikkamaa H 1 FC Tolsa FC VäkaVa 2-0 (2-0) Linerva Juhani
8 HaKuD 8 19:30 Mustikkamaa H 1 FC Killers FC Esanssi 2-3 (1-2) Linerva Juhani
9 HaKuD 8 20:15 Mustikkamaa H 1 FC Hete FC Turismo 0-2 (0-0) Linerva Juhani
10 HaKuD 8 18:00 Mustikkamaa H 2 FC KuFu Ligers 1-1 (1-0) Fejzullahu Izet
11 HaKuD 8 18:45 Mustikkamaa H 2 FC Monday Utd KaisLa 9-0 (4-0) Fejzullahu Izet
12 HaKuD 8 19:30 Mustikkamaa H 2 FC Musta Härkä Heteniityn Tarmo 3-0 (2-0) Fejzullahu Izet
13 HaKuD 8 20:15 Mustikkamaa H 2 FC Pelimiehet 2.0 HelNou -- Fejzullahu Izet
53 6D 2 18:00 Myllypuro H1 ToTe/Lokomotiv FC Kiffen/3 2-2 (1-1) Silvennoinen Kari
10 4D 2 18:20 Oulunkylä TN Gnistan/Ogeli SAPA/2 4-2 (1-1) Ylijääskö Janne Kajanmaa Petteri Bouraga Younes
2 N1D Alkusarja 19:00 Pallomylly FC Viikingit TiPS 0-0 Melin Anna Siik Esko Jäntti Jouko
2 KKI45 1 18:00 Pirkkola H1 MauPa PPV 1-2 (0-2) Rusama Jaakko
3 KKI45 1 19:30 Pirkkola H1 Team VanPa/PK-50 KäPa 0-2 (0-1) Rusama Jaakko
6 TD12 Kevät 17:30 Pirkkola H2 FC POHU/sininen HPS 0-0 (0-0) Tuomi Oskari
2 TD13 K 1 18:40 Pirkkola H2 Gnistan/HPS YJ 2 EBK/Sininen 1-3 (1-2) Mourujärvi Kaisa
5 TD12 Kevät 19:50 Pirkkola H2 HJK-j/West Gnistan 3-2 (1-0) Mourujärvi Kaisa
8 TE11 K 2 17:30 Pirkkola nap KäPa PuiU/Punainen 0-1 (0-0) Hyttinen Boris
8 HaKuD 5 18:45 Pirkkola nap FC FUN Akt-131 4-2 (1-1) Purhonen Pekka
10 HaKuD 5 19:30 Pirkkola nap FC Kärsä YPPM 1-4 (1-2) Purhonen Pekka
9 HaKuD 5 20:15 Pirkkola nap FC Degu FC Morgan 1-0 (0-0) Purhonen Pekka
1 KKI45 1 18:00 Pukinmäki H FC Kiffen Ponnistus/Telakka 4-0 (2-0) Sari Mustafa
45 HaKiD 2 19:15 Pukinmäki H Arabian HC FC Sammakot 2-1 (2-0) Sari Mustafa
48 HaKiD 2 20:10 Pukinmäki H SaBo MCU 0-0 (0-0) Sari Mustafa
8 KKI60 1 18:00 Puotila TN 3 Valtti FC Kiffen 5-1 (3-0) Huttunen Antero
10 A2D Kevät 1 20:15 Ratapuisto NuPS/1 Valtti 5-2 (2-1) Uusimaa Et
22 KKI45 1 18:00 Siltamäki H Valtti Gnistan 1-2 Nikander Pasi
10 5D 2 19:30 Siltamäki H Ponnistajat Vatanspor 0-1 (0-0) Salkicevic Elmin Demidovits Tseslav Nikander Pasi
10 D13 K 2 18:40 Tali H2 HJK-j/West YJ SAPA/musta 1-4 (1-2) Vänttinen Juha
9 D13 K 2 19:50 Tali H2 PPJ/Eira Valtti/AC 1-1 (0-1) Vänttinen Juha
12 C15Y Kevät 18:00 Tali TN HPS/United NuPS/Musta 1-0 Djokanovic Vladimir Fincke Rami Salmenkylä Jaakko
64 7D 1 19:30 Tali TN Dynamo/2 Canona 6-4 (4-0) Djokanovic Vladimir
15 F9 K 1 18:00 Tapuli H 1 HJK-j/Hera MPS/Milan kelta 3-2 Manninen Olli
16 F9 K 1 18:35 Tapuli H 1 HJK-j/Hera Gnistan/keltainen 4-4 Manninen Olli
20 F9 K 1 19:10 Tapuli H 1 MPS/Milan kelta Gnistan/keltainen 1-5 Manninen Olli
30 F9 K 3 19:45 Tapuli H 1 SAPA/musta PPJ/Valkoinen 8-1 Manninen Olli
20 F9 K 3 18:00 Tapuli H 2 FC Kontu/valkoinen PPJ/Ruohis 7-1 (1-0) Mulari Oliver
17 F9 K 1 18:35 Tapuli H 2 FC Viikingit/Punainen Valtti/FC 4-7 (4-4) Mulari Oliver
26 F9 K 3 19:10 Tapuli H 2 FC Kontu/valkoinen PPJ/Laru kel 9-2 (6-0) Mulari Oliver
10 TF9 K 2 19:45 Tapuli H 2 KäPa/valkoinen Gnistan 2-3 (1-0) Mulari Oliver
21 F9 K 3 18:00 Tapuli H 3 FC Viikingit/Sininen PPJ/Laru kel 2-6 (1-1) Manninen Antti
14 F9 K 2 18:35 Tapuli H 3 FC Kontu/sininen Valtti/AC 10-0 (4-0) Manninen Antti
27 F9 K 3 19:10 Tapuli H 3 FC Viikingit/Sininen PPJ/Ruohis 3-2 (1-1) Manninen Antti
11 B2D Kevät 3 17:45 Tikkurila H TiPS/1 Allianssi Vantaa/YJ 2-1 (2-0) Uusimaa Et
9 A2D Kevät 1 18:00 Töölö PK 6 TN HJK-j/A VJS/2 13-0 (4-0) Jantunen Paavo Malikzay Yahya Aho Jere
13 3D 3 19:45 Töölö PK 6 TN Vesa TiPS 1-3 (0-1) Kulmala Ifeoma Paavola Tonja Aalto Jesse Aalto Jesse
11 4D 1 18:00 Töölö PK 7 TN FC Kiffen/2 FC Kontu/LA 1-5 (1-2) Lönnström Lauri Rikkilä Ossi Lehikoinen Risto
11 4D 2 19:40 Töölö PK 7 TN PPJ HIFK/2 3-4 (1-1) Juselius Sami Donner Daniel Mahfoud Kaoua
4 NSCup 1.kierros 18:00 Töölö PK2 N HJK PK-35 1-3 (0-2) Honkanen Juho Vanhanen Jari Vanhanen Tero
13 N3D 1 18:00 Vapaala Rajatorpan koulu Team Vanpa PK-50 1-1 (1-0) Uusimaa Et
32 ELP15 Kevät 20:00 VJS kenttä, Vantaankoski VJS FC Espoo 2-2 (1-0) Uusimaa Et
9 5D 1 18:00 Väinämöinen H HePu Arsenal/Club Latino 1-1 (1-1) Nyberg Ari Ikonen Jarkko Isosomppi Juha
7 5D 3 19:30 Väinämöinen H FC FINNKURD PH-99 4-2 (0-2) Engström Vesa Haapanen Sami Kainulainen Tuukka Nyberg Ari
3.5.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
3 6D 4 18:00 Ala-Malmi H FC IKHTYS FC KaKe 1-0 (0-0) Pehkonen Jukka-Pekka
12 TC14 Kevät 19:30 Ala-Malmi H MPS/2 ACK/2 4-0 Pehkonen Jukka-Pekka
6 HaKiM 1 18:00 Etelä-Haaga H FC Peruskallio Us Hanuri 0-4 (0-2) Lehikoinen Risto
5 HaKiM 1 19:00 Etelä-Haaga H FC Puhuri Pohjolan Hurjin 2-2 (0-1) Lehikoinen Risto
4 HaKiM 1 20:00 Etelä-Haaga H FC Tuhlaajapojat Mockba 1-4 (0-3) Lehikoinen Risto
14 N3D 1 18:00 Havukoski H KoiPS HJK/Klubittaret 2-3 (0-3) Uusimaa Et
1 TB17 2 18:15 Herttoniemi H FC Viikingit/Valkoinen JäPS/2 1-1 Kuhmola Antti
1 6D 3 19:45 Herttoniemi H Vesa/Stadi Cosmos 3-0 (1-0) rp 1-0 Fodil Amar
13 F9 K 5 18:00 Jakomäki H 1 Valtti/AZ FC POHU 4-1 (1-0) Mulari Oliver
11 TF9 K 2 18:35 Jakomäki H 1 FC Kontu/valkoinen HJK-j/Kmäki sin 0-6 (0-3) Mulari Oliver
15 F9 K 5 19:10 Jakomäki H 1 Valtti/AZ PPJ/Oranssi 0-5 (0-3) Mulari Oliver
15 TF9 K 2 19:45 Jakomäki H 1 FC Kontu/valkoinen HJK-j/Kmäki valk 3-5 (1-2) Mulari Oliver
12 TF9 K 2 18:35 Jakomäki H 2 Valtti/0203 HJK-j/Kmäki valk 7-3 (18-50) Lindevall Alex (M)
16 TF9 K 2 19:45 Jakomäki H 2 Valtti/0203 HJK-j/Kmäki sin 4-0 (20-0) Lindevall Alex (M)
5 TF9 K 1 18:00 Jakomäki H 3 LPS/musta HPS 2-3 (0-2) Palgi Joel
13 TF9 K 2 18:35 Jakomäki H 3 FC Viikingit HJK-j/Töölö 3-2 (2-0) Palgi Joel
7 TF9 K 1 19:10 Jakomäki H 3 LPS/musta KäPa 0-3 (0-0) Palgi Joel
17 TF9 K 2 19:45 Jakomäki H 3 FC Viikingit PPJ 1-3 (0-3) Palgi Joel
6 TF9 K 1 18:00 Jakomäki H 4 PK-35 KäPa 5-3 (3-0) Referee Ripa
8 TF9 K 1 19:10 Jakomäki H 4 PK-35 HPS 3-1 (2-1) Referee Ripa
8 E10 K 4 18:40 Jakomäki nap TN MPS/4 FC POHU 4-4 (0-2) Kosonen Markku
14 E11 K 2 19:50 Jakomäki nap TN PK-35/punainen HJK-j/Munkka val 3-3 (2-2) Kosonen Markku
13 HaKu2 2 18:00 Jakomäki nap2 TN FC HRPS FC Pingstate 3-2 Zenith Apot
14 HaKu2 2 18:45 Jakomäki nap2 TN FC OTTO FC Parsa 0-2 Zenith Apot
15 HaKu2 2 19:30 Jakomäki nap2 TN FC Ateriax FC Tapiiri 0-0 Zenith Apot
18 HaKu2 2 20:15 Jakomäki nap2 TN PuPu Kallion Luja 3-0 Zenith Apot
8 E11 K 5 18:00 Kallio TN 1 KäPa/FC Valkoinen FC POHU/sininen 3-7 (1-4) Pitkänen Kalle
10 E10 K 2 19:15 Kallio TN 1 SAPA KäPa/AC 4-1 (1-1) Pitkänen Kalle
6 HaKuM 1 18:00 Kallio TN 2 Bättre Folk Sparta Brahe 0-3 (0-2) Zenith Apot
14 HaKuD 7 18:45 Kallio TN 2 Höntsä Idän Metsurit 1-8 (0-4) Zenith Apot
12 HaKuD 7 19:30 Kallio TN 2 Fc Heittopää Kuulan Toivo 0-0 Zenith Apot
13 HaKuD 7 20:15 Kallio TN 2 FC Kuutamo KurPa 0-0 Zenith Apot
2 KKI55 1 18:00 Kallio TN 3 VJS MPS 2-1 (1-0) Tavastila Jukka
3 KKI55 1 19:00 Kallio TN 3 Vesa FC Sonnit -- Tavastila Jukka
1 KKI55 1 20:00 Kallio TN 3 FC Kiffen FC POHU 4-2 (0-1) Tavastila Jukka
1 HP98 K 18:00 Kannelmäki H 1 HJK-j/POISTA LePa/Vihreä 3-9 Tuomi Oskari
9 E10 K 1 17:30 Kannelmäki H 2 KäPa/City FC Kontu/sininen 5-0 (3-0) Hyttinen Boris
12 E10 K 1 18:40 Kannelmäki H 2 KäPa/City II HJK-j/Munkka sin 6-3 (4-2) Hyttinen Boris
7 E10 K 5 19:50 Kannelmäki H 2 PPV/Gepardit PuiU/FC 2-8 (1-5) Hyttinen Boris
12 B2D Kevät 1 18:00 Karjaan TN EIF EBK 1-4 (1-1) Uusimaa Et
9 E10 K 5 17:30 Kartano nap TN1 FC Viikingit/Keltainen KäPa/FC 9-2 (3-0) Sari Mustafa
13 E10 K 1 18:35 Kartano nap TN1 FC Viikingit/punainen PPJ/Kilpa 5-3 (2-1) Sari Mustafa
8 HaKuD 10 19:45 Kartano nap TN1 FC Banskut Cherokee FC 2-13 (0-3) Fejzullahu Izet
10 HaKuD 10 20:30 Kartano nap TN1 FC Go ZZ TOP 1-9 (1-5) Fejzullahu Izet
4 E10 K 6 18:35 Kartano nap TN2 LPS/musta MPS/03 2-7 Abdul-Sattar Mohama
11 HaKuD 10 19:45 Kartano nap TN2 FC Kara Super Teräsmiehet 2-1 (1-1) Sari Mustafa
5 HaKuM 1 20:30 Kartano nap TN2 Eiran Atlas AFC EMU 2-4 (1-2) Sari Mustafa
16 D12A AK 1 18:15 Kartano TN 1 FC Kontu/sininen LePa 0-9 Malikzay Yahya
18 D12A AK 2 19:45 Kartano TN 1 PK-35 NJS/Musta 2-12 Malikzay Yahya
8 D12 K 2 18:15 Kartano TN 2 Valtti/IHU YJ FC Viikingit/Punainen 4-2 (0-1) Holmqvist Johan
8 D12 K 4 19:30 Kartano TN 2 Valtti/FB PPJ/haaste 1-2 (1-0) Holmqvist Johan
12 B2D Kevät 2 19:05 Kauniainen Jäähallin TN GrIFK Gnistan 1-3 (0-1) Uusimaa Et
16 3D 3 21:00 Kisapuisto TN Stars Nopsa 3-1 (2-0) Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella Ei Asetella
15 N3D 1 19:15 Koivusaari TN JäPS TiPS/2 3-1 (2-0) Uusimaa Et
10 HaKuD 4 18:00 Konala H 1 Conjo OULA 11-0 (5-0) Kosonen Antti
11 HaKu2 3 18:45 Konala H 1 FC Ratapihan Dynamo HåkanSoccer 1-2 (0-1) Kosonen Antti
9 HaKuD 3 19:30 Konala H 1 AC Hannes Osuma 2-0 (2-0) Kosonen Antti
10 HaKuD 3 20:15 Konala H 1 B.O.B. Mafiaveljet FC 2-1 (2-0) Kosonen Antti
12 HaKuD 3 18:00 Konala H 2 FC Elite Hietsun Feeniks 1-7 (1-2) Lehtola Markus
13 HaKuD 4 18:45 Konala H 2 FC Legenda JS PERÄMIEHET 2-1 (0-1) Lehtola Markus
12 HaKuD 4 19:30 Konala H 2 FC Homer KIS 1-1 (0-1) Lehtola Markus
14 HaKuM 2 20:15 Konala H 2 HIFK FC Evli Pankki 0-2 (0-1) Lehtola Markus
6 D12 K 3 17:30 Koskelantie TN HJK-j/POISTA HJK-j/Kantsu kk sin 3-1 (1-0) Tuira Topias
17 D12A AK 2 18:35 Koskelantie TN KäPa/United KOPSE/YJ 4-0 Manninen Joona Tuira Topias
17 D12A AK 1 19:50 Koskelantie TN HJK EPS/Valkoinen 5-1 Manninen Joona
19 ELP13 Kevät 19:00 Kumpula TN KäPa TPS/YJ 0-11 (0-5) Jaakkola Olli-Oskari Decat Leandro Kari Markus
16 B3D Kevät 2 19:30 Kurkimäki H Valtti/AC HyPS/Reservi 1-2 (0-1) Rättel Georgi Koskela Teemu Referee Ripa
12 E10 K 3 18:15 Käpylä TN 1 KäPa/AC Real HJK-j/City kel 3-6 (2-3) Hammoud Ahmad
11 E10 K 3 19:30 Käpylä TN 1 Ponnistus LPS/vihreä 1-1 (1-0) Hammoud Ahmad
10 E10 K 3 18:15 Käpylä TN 2 HJK-j/Arabia PPJ/Laru 1-5 (1-1) Tamminen Annu
7 E10 K 4 19:30 Käpylä TN 2 HIFK/White PPJ/ruohis 5-5 (2-4) Tamminen Annu
10 E10 K 4 18:00 Laajasalo H 1 LPS/valkoinen FC Viikingit/sininen 1-2 (1-1) Kononoff Jani
8 E10 K 2 19:15 Laajasalo H 1 HJK-j/Lsalo sin HJK-j/City val 1-2 (0-1) Kononoff Jani
8 E10 K 3 18:00 Lassila H 1 HJK-j/Munkka val FC Viikingit/valkoinen 2-12 Ahmed Adam
9 E10 K 4 19:15 Lassila H 1 PPJ/Eira blue Valtti/FB 9-4 Ahmed Adam
13 E10 K 3 18:00 Lassila H 2 PiTa/musta PuiU/AC 3-4 (0-2) Linerva Juhani
8 E11 K 2 19:15 Lassila H 2 HJK-j/Töölö sin FC POHU/valkoinen 7-0 (3-0) Linerva Juhani
8 HaNa2 2 18:00 Latokartano H 1 FC Kontu/JPH CC 1-0 (1-0) Tillander Thomas
7 HaKuM 1 18:45 Latokartano H 1 FC Kulmakivi Horace 1-1 (0-0) Tillander Thomas
8 HaKuM 1 19:30 Latokartano H 1 AC Käpälä FC Raimo 1-4 (1-2) Tillander Thomas
2 NKKI40 1 20:15 Latokartano H 1 PuiU/Pulmuset PrimeBall 6-0 Tillander Thomas
9 HaKu2 4 18:00 Latokartano H 2 Karu Pohjola UFC 0-5 (0-2) Zenith Apot
10 HaKu2 4 18:45 Latokartano H 2 KKP TaPa 1-1 (1-0) Zenith Apot
11 HaKu2 4 19:30 Latokartano H 2 LyPo Retro Kings 0-2 (0-0) Zenith Apot
12 HaKu2 4 20:15 Latokartano H 2 Raskaat Saappaat O Redstar Hki 1-1 (1-0) Zenith Apot
7 E10 K 2 17:30 Maunula nap H Gnistan/sininen PPJ/Eira white 1-6 (0-4) Mourujärvi Kaisa
8 E10 K 5 18:40 Maunula nap H Gnistan/valkoinen PiTa/keltainen 5-1 (3-0) Mourujärvi Kaisa
10 E10 K 1 19:50 Maunula nap H Gnistan/keltainen Valtti/FC 0-4 (0-1) Mourujärvi Kaisa
14 HaKuD 8 18:00 Mustikkamaa H 1 FC Ronaldo FC Suokki 1-0 (0-0) Cicek Idris
8 HaKuD 9 18:45 Mustikkamaa H 1 FC Furia Bollklubben 0-1 (0-0) Cicek Idris
9 HaKuD 9 19:30 Mustikkamaa H 1 FC Bombers FC CSC 3-1 (2-1) Cicek Idris
10 HaKuD 9 20:15 Mustikkamaa H 1 FC Sisu Torpedo Ostrobotnia 1-0 (1-0) Cicek Idris
11 HaKuD 9 18:00 Mustikkamaa H 2 FZHiV Tartan 1-3 (0-2) Onat Baki
12 HaKuD 9 18:45 Mustikkamaa H 2 Kallion Bumaus Sporting töölö 0-11 (0-2) Onat Baki
13 HaKuD 9 19:30 Mustikkamaa H 2 Laatusetti FC Rocket Queens 3-5 (2-2) Onat Baki
14 HaKuD 9 20:15 Mustikkamaa H 2 NiKy PES 3-0 (1-0) Onat Baki
11 B2D Kevät 2 18:00 Myllypuro H1 FC Viikingit/2 MPS 2-2 (1-0) Metsälä Robert Eklund Vilhelm Valjakka Kai
11 N4D K 3 19:30 Myllypuro H1 FC Itä-Helsinki MU 1-1 (0-1) Valjakka Kai
7 5D 1 19:30 Myllypuro TN FC POHU/Simpsons AC StaSi 0-0 (0-0) Sandén Tom Lebedeff Antti Lahtinen Tapio
5 C14 K 3 18:00 Oulunkylä H Gnistan FC Kontu/valkoinen 3-4 (2-2) Demirovic Adrijan
22 7D 1 19:30 Oulunkylä H PPJ/Taalerit Canona 4-2 (2-1) Demirovic Adrijan
8 N4D K 2 19:45 Oulunkylä TN Gnistan Tikka 2-0 Siik Esko
12 C14A Kevät 18:00 Pallomylly MPS PK K-U 1-4 Mahfoud Kaoua Niemi Rasmus Vinnikainen Oliver
1 N2D 1 19:30 Pallomylly PuVe PK K-U 1-3 (0-1) Moisala Antti Bjon Sylvia Hokkanen Pertti
2 KKI35 K P 19:45 Pirkkola H1 FC Pakila Kullervo 1-0 (0-0) Isola Jouni
10 D12 K 3 17:30 Pirkkola H2 PK-35/punainen KäPa/AC Real 0-6 Bashir Muhamed
7 D12 K 4 18:40 Pirkkola H2 HPS/Oranssi HJK-j/East Valk 0-1 Dhuubow Abdirisak
7 D12 K 3 19:50 Pirkkola H2 HJK-j/City 2 PPV/Millenium 2-1 Dhuubow Abdirisak
11 E10 K 1 17:30 Pirkkola nap HPS/vihreä MPS/1 3-9 (0-4) Mäkipää Antti
6 E10 K 6 18:40 Pirkkola nap HPS/Musta PPV 11-3 (6-1) Mäkipää Antti
5 TE11 K 1 19:50 Pirkkola nap HPS PPJ 2-5 (2-2) Straih Kevin
1 C15 K 3 18:00 Pitäjänmäki TN HIFK PPV 3-1 (1-0) Mosel Sander
7 C14 K 3 19:30 Pitäjänmäki TN FC POHU/sininen Atlantis FC 2-2 (1-1) Mosel Sander
16 3D 1 19:30 Porvoo PK Akilles Pöxyt 1-4 Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella Ei Asetella
8 HaKiD 3 18:00 Pukinmäki H FC Dallas Copa Seniors 1-3 (0-1) Lappi Miikka
49 HaKiD 2 19:00 Pukinmäki H Storypool OJy 1-3 (0-2) Lappi Miikka
9 HaKiD 3 20:00 Pukinmäki H HCK KPR 1-0 (1-0) Lappi Miikka
8 HaKuD 7 18:00 Pukinmäki nap H Alppilan Into Ludwig 2-2 (1-1) Tuominen Heikki Tapio
9 HaKuD 7 18:45 Pukinmäki nap H HUPU-96 Yolduz 2-3 (0-1) Tuominen Heikki Tapio
10 HaKuD 7 19:30 Pukinmäki nap H AS RaPe TyrPo 0-0 Tuominen Heikki Tapio
11 HaKuD 7 20:15 Pukinmäki nap H FC Darra Putoava Lehti 1-0 (1-0) Tuominen Heikki Tapio
12 4D 2 20:00 Puotila TN RoU Tavastia 0-1 (0-0) Hästbacka Hannu Ailio Joonas Rajala Pekka Nyberg Ari
29 TF9 K 1 17:00 Puotila TN 3 FC Kontu/sininen Valtti 1-4 (1-2) Wahren Mikael Nyberg Ari
4 HP00 Kevät 17:45 Puotila TN 3 Valtti/AC HJK-j/POISTA 23-0 Wahren Mikael Nyberg Ari
4 KKI55 1 19:00 Puotila TN 3 Valtti Kamppi 5-0 (1-0) Nyberg Ari
13 3D 2 18:30 Riihimäki keskus H RiPS SibboV 4-0 Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella Ei Asetella
22 ELP13 Kevät 19:00 Salo KHT SalPa/YJ FC Kontu 4-1 (4-0) Turku Et
8 D13 K 3 17:30 Siltamäki H 1 PuiU/FC PiTa 3-1 (0-0) Äikäs Lauri
5 D13 K 3 18:40 Siltamäki H 1 LPS SAPA/vihreä 3-0 (1-0) Viherto Otto
6 D13 K 3 19:50 Siltamäki H 1 Valtti/FB PPJ/Laru 6-0 (5-0) Viherto Otto
9 D12 K 3 18:40 Siltamäki H 2 Gnistan/sininen FC Kontu/valkoinen 3-8 (1-4) Vornanen Daniel
3 HP97 K 19:50 Siltamäki H 2 Icehearts/97 FC WILD/Fila 1-5 Vornanen Daniel
7 D12 K 2 17:30 Tali H2 HJK-j/West Sin HJK-j/East Sin 1-3 (1-0) Ahlstedt Oona
10 D12 K 4 18:40 Tali H2 PPV/United FC Viikingit/Valkoinen 0-2 (0-1) Ahlstedt Oona
13 C14A Kevät 18:00 Tali halli TN HPS KoiPS/YJ 5-2 Toivonen Topi-Antti Virtanen Ville Fincke Rami
17 3D 1 19:30 Tali halli TN KäPa HPS 0-1 Aravirta Jan-Peter Mitjonen Juha-Pekka Reitala Oliver Ei Asetella
5 C14 K 2 18:00 Tali TN HJK-j/West val PuiU/Sininen 3-2 (2-2) Mäkelä Ilari
18 B3D Kevät 1 19:30 Tali TN HPS/2 TiPS/2 1-0 (0-0) Djokanovic Vladimir Tillander Tessy Mäkelä Ilari
4 KKI35 K Y 21:15 Tapanila TN Tavastia PP FC 0-3 (0-2) Pehkonen Jukka-Pekka
8 5D 2 18:00 Tapuli H Atlantis FC/Akatemia RoU/Naamiomiehet 5-0 (2-0) Kaya Firat Ali Zakarie Leppänen Tero
16 N3D 1 19:40 Tapuli H FC Kontu/Ladies FC Reipas 1-0 (0-0) Pihlström Juhani Demidovits Tseslav Aho Jere
6 E10 K 4 17:30 Tapuli nap1 H PK-35/punainen HJK-j/Lsalo val 1-8 (0-4) Pihlström Juhani
5 TE11 K 2 18:40 Tapuli nap1 H MPS PPJ/Pantterit 5-7 (1-6) Jantunen Paavo
6 TE11 K 2 19:50 Tapuli nap1 H PK-35 Ponnistus 10-1 Jantunen Paavo
14 3D 2 19:30 Tikkurila TN KOPSE NJS ilmoita Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella Ei Asetella
36 ELT15 Kevät 19:00 Tuusula TN PK K-U SalPa 2-1 (1-0) Uusimaa Et
7 C14 K 2 18:00 Töölö PK 7 TN PPJ/Valkoinen Valtti/AC 3-2 (2-1) Mantere Kari
8 5D 1 19:30 Töölö PK 7 TN FFR FC POHU/LostKurd 3-7 (0-1) Mantere Kari Haukinen Petri Haataja Lasse
9 N4D K 2 18:00 Vapaala Rajatorpan koulu RiRa MPS/2 2-2 (1-2) Uusimaa Et
10 5D 1 18:00 Väinämöinen H SAPA/3 FC BrBr 1-1 (1-0) Salmenoja Otto Alexandros Kostas Bensaid Robert Simola Ville
9 5D 3 19:45 Väinämöinen H WäSy FC Pihlajisto/Lepre 0-6 (0-5) Rantanen Ahti Lehtonen Ilmari Valtonen Markus Simola Ville
4.5.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
13 B2D Kevät 1 20:00 Espoonlahti TN2 EPS/Pantterit KäPa 1-4 Uusimaa Et
9 5D 2 18:00 Herttoniemi H FC East FC HEIV 0-2 (0-0) Kallunki Janne Bedretdin Irfan Kuhmola Antti
15 F9 K 2 18:00 Jakomäki H 1 Spartak PPJ/Laru Sininen 3-3 (2-2) Lagerspetz Mattias
21 F9 K 4 18:35 Jakomäki H 1 MPS/5 HJK-j/Kantsu val 1-1 (0-0) Lagerspetz Mattias
21 F9 K 2 19:10 Jakomäki H 1 Spartak PPJ/Sininen 5-3 (4-1) Lagerspetz Mattias
27 F9 K 4 19:45 Jakomäki H 1 MPS/5 HJK-j/POISTA 4-7 (3-1) Lagerspetz Mattias
16 F9 K 2 18:00 Jakomäki H 2 MPS/Roma PPJ/Sininen 5-2 (4-2) Palgi Joel
22 F9 K 4 18:35 Jakomäki H 2 PK-35/punainen HJK-j/POISTA 2-4 (1-3) Palgi Joel
22 F9 K 2 19:10 Jakomäki H 2 MPS/Roma PPJ/Laru Sininen 0-1 (2-1) Palgi Joel
28 F9 K 4 19:45 Jakomäki H 2 PK-35/punainen HJK-j/Kantsu val 6-4 (3-3) Palgi Joel
31 F9 K 3 18:00 Jakomäki H 3 PK-35/Punainen MPS 2-5 Ahmed Adam
17 F9 K 5 18:35 Jakomäki H 3 PuiU/sininen HJK-j/Kmäki kelt 3-4 Ahmed Adam
33 F9 K 3 19:10 Jakomäki H 3 PK-35/Punainen MPS/4 1-4 Ahmed Adam
21 F9 K 5 19:45 Jakomäki H 3 PuiU/sininen HJK-j/Laru 3-4 Ahmed Adam
32 F9 K 3 18:00 Jakomäki H 4 PK-35/musta MPS/4 2-7 Abdul-Sattar Mohama
18 F9 K 5 18:35 Jakomäki H 4 MPS/6 HJK-j/Laru 6-2 Abdul-Sattar Mohama
34 F9 K 3 19:10 Jakomäki H 4 PK-35/musta MPS 5-9 Abdul-Sattar Mohama
22 F9 K 5 19:45 Jakomäki H 4 MPS/6 HJK-j/Kmäki kelt 3-1 Abdul-Sattar Mohama
6 E11 K 5 17:30 Jakomäki nap TN PuiU/AC MPS/mustat 5-5 (1-3) Kangasmaa Tommi
11 E11 K 1 18:40 Jakomäki nap TN PK-35 KäPa/United 02 4-6 (1-2) Tavastila Jukka
8 E10 K 1 19:50 Jakomäki nap TN PK-35 PuiU/United 0-5 (0-2) Tavastila Jukka
8 E11 K 4 17:30 Johannes nap H PPJ/Eira SAPA 2-3 (1-2) Malka Juho
7 E11 K 5 18:40 Johannes nap H HIFK/White HJK-j/Töölö kelt 3-1 (1-0) Malka Juho
5 TE10 K 1 19:50 Johannes nap H HJK-j/Munkka FC Kontu/sininen 0-7 (0-4) Loima Maria
121 F9 K 3 17:30 Kaisaniemi nap H 1 PPJ/Laru kel PPJ/Valkoinen 4-5 (3-1) Cicek Idris
130 F9 K 3 18:15 Kaisaniemi nap H 1 PPJ/Ruohis PPJ/Valkoinen 3-2 (1-1) Cicek Idris
10 N4D K 1 19:55 Kaitaa H Tikka/94 EBK 0-6 (0-2) Uusimaa Et
16 3D 2 19:00 Kalevan UP JP-nurmi PK K-U HyPS 3-2 Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella Ei Asetella
10 E11 K 2 17:30 Kartano nap TN1 FC Viikingit/punainen Gnistan/keltainen 14-1 (7-1) Hammoud Ahmad
7 E11 K 3 18:40 Kartano nap TN1 FC Viikingit/sininen KäPa/FC 12-2 (3-0) Hammoud Ahmad
9 E10 K 2 19:50 Kartano nap TN1 MPS/3 HIFK 3-16 (0-7) Hammoud Ahmad
9 TE10 K 2 17:30 Kartano nap TN2 FC Viikingit/Valkoinen PuiU/punainen 9-2 (6-1) Turja Ville-Oskari (M)
9 E11 K 1 18:40 Kartano nap TN2 FC Kontu/sininen HJK-j/West sin 2-9 (2-4) Straih Kevin
10 E11 K 3 19:50 Kartano nap TN2 FC Kontu/valkoinen PPJ/sininen 5-6 (4-1) Straih Kevin
15 TD12A K 2 18:15 Kartano TN 1 FC Viikingit RaKe 1-0 Fejzullahu Izet
16 TD12A K 2 19:40 Kartano TN 1 PK-35 FC Kuusysi/Valkoinen 3-2 Fejzullahu Izet
13 D13Y K 2 19:40 Kartano TN 2 PuiU/United PK-35/punainen 1-2 Rättel Georgi
10 N4D K 2 18:00 Kivenlahti H EPS/United Honka/2 0-1 (0-0) Uusimaa Et
15 3D 2 18:00 Kontula TN MaKu PPV 1-0 (0-0) Pursiainen Pessi Kaarnasaari Jenny Hautamäki Arttu Hautamäki Arttu
19 TC14A 1 19:45 Kontula TN FC Viikingit ACK 1-2 Brander Riikka Mosel Sander Sari Mustafa
17 B3D Kevät 2 18:00 Korso H Allianssi Vantaa/YJ2 PuiU/sininen 3-3 (1-0) Uusimaa Et
13 D13Y K 1 18:40 Koskelantie TN HPS LoPa 0-4 Bile Abdirahman (M)
7 TE10 K 1 18:15 Käpylä TN 1 KäPa FC Viikingit/Punainen 2-5 (1-3) Bjon Sylvia
8 TE10 K 2 19:30 Käpylä TN 1 HJK-j/Arabianranta HJK-j/Kmäki 2-8 (1-2) Bjon Sylvia
10 E10 K 5 18:15 Käpylä TN 2 HJK-j/Lsalo kel SAPA/valkoinen 0-12 (0-5) Hammoud Usama
12 E11 K 2 19:30 Käpylä TN 2 HJK-j/Arabia sin KäPa/AC Real -- Hammoud Usama
10 E11 K 5 18:00 Laajasalo H 1 HJK-j/Lsalo val HJK-j/POISTA 0-2 (0-1) Huhanantti Riku-Pekka
9 E11 K 3 19:15 Laajasalo H 1 HJK-j/Lsalo sin HJK-j/West kel 3-2 (0-0) Huhanantti Riku-Pekka
10 E11 K 4 18:00 Laajasalo H 2 LPS PK-35/musta 5-3 (1-2) Galenius Karim
2 HT00 K 19:15 Laajasalo H 2 FC Kontu/Valkoinen JoKi/T00 2-1 Galenius Karim
24 ELP13 Kevät 19:30 Laaksolahti TN FC Espoo/YJ HJS/YJ 5-0 (1-0) Uusimaa Et
21 F9 K 1 18:00 Lassila H 1 HJK-j/Munkka sin PK-35/musta 1-4 (0-2) Hyttinen Boris
19 F9 K 5 18:35 Lassila H 1 PiTa/Keltainen HIFK/Blue 5-6 (2-3) Hyttinen Boris
23 F9 K 1 19:10 Lassila H 1 HJK-j/Munkka sin PK-35/Viikki pun 3-3 (1-0) Hyttinen Boris
23 F9 K 5 19:45 Lassila H 1 PiTa/Keltainen SAPA/vihreä 0-1 (0-1) Hyttinen Boris
22 F9 K 1 18:00 Lassila H 2 HJK-j/Töölö sin PK-35/Viikki pun 7-4 (5-2) Raittila Teo
20 F9 K 5 18:35 Lassila H 2 PiTa/Punainen SAPA/vihreä 4-8 (0-7) Raittila Teo
24 F9 K 1 19:10 Lassila H 2 HJK-j/Töölö sin PK-35/musta 3-7 (1-3) Raittila Teo
24 F9 K 5 19:45 Lassila H 2 PiTa/Punainen HIFK/Blue 4-5 (2-2) Raittila Teo
17 F9 K 2 18:00 Lassila H 3 HJK-j/Töölö sin KäPa/City 2-4 Kononoff Jani
23 F9 K 4 18:35 Lassila H 3 PPV HJK-j/Malmi 4-9 (2-4) Kononoff Jani
23 F9 K 2 19:10 Lassila H 3 HJK-j/Töölö sin LPS/vihreä 6-5 Kononoff Jani
29 F9 K 4 19:45 Lassila H 3 PPV Icehearts 5-6 Kononoff Jani
18 F9 K 2 18:00 Lassila H 4 HJK-j/Töölö val LPS/vihreä 4-3 (3-3) Wolfram Filemon (M)
24 F9 K 4 18:35 Lassila H 4 PPV/03-04 Icehearts 10-3 ?? ??
24 F9 K 2 19:10 Lassila H 4 HJK-j/Töölö val KäPa/City 0-5 (0-2) ?? ??
30 F9 K 4 19:45 Lassila H 4 PPV/03-04 HJK-j/Malmi 2-4 ?? ??
8 E11 K 3 18:30 Lauttasaari H 1 PPJ/valkoinen PuiU/FC 4-6 (2-3) Kosonen Markku
2 KKI47 K 7v7 19:45 Lauttasaari H 1 Liffen EBK/Ikämiehet 1-4 Kosonen Markku
11 TE10 K 2 18:30 Lauttasaari H 2 PPJ/Eira FC Kontu/valkoinen 2-2 (0-1) Nieminen Santeri
12 TE10 K 2 19:45 Lauttasaari H 2 LPS PPJ/Laru 3-5 (3-1) Nieminen Santeri
11 A2D Kevät 1 18:00 Leppävaara uusi TN Kasiysi/94 LoPa 1-3 (1-1) Uusimaa Et
10 E11 K 1 17:30 Maunula nap H HPS/musta PPJ/Vihreä 2-5 (0-3) Ikonen Jarkko
5 HT97 K 19:50 Maunula nap H HPS Ponnistus 4-1 Ikonen Jarkko
17 B16 1 18:00 Myllypuro H1 FC Kontu EPS/United 0-0 Vinnikainen Oliver Niemi Rasmus Kattelus Ville
7 6D 2 19:30 Myllypuro H1 Dal FC Kiffen/3 0-0 (0-0) Kattelus Ville
9 N4D K 1 18:00 Pirkkola H1 HPS NuPS/edustus 2-0 (1-0) Liguori Gennaro
11 N4D K 2 19:30 Pirkkola H1 HPS/2 NJS/Femmes 1-0 (0-0) Liguori Gennaro
5 D12 K 2 17:30 Pirkkola H2 PPJ SAPA/musta 3-0 Dhuubow Abdirisak
11 D12 K 4 18:40 Pirkkola H2 ToTe HJK-j/West kelt 2 2-1 Dhuubow Abdirisak
19 F9 K 2 18:00 Pirkkola nap 1 HPS/Vihreä HJK-j/Kantsu sin 3-3 Rättel Aleksi
25 F9 K 4 18:35 Pirkkola nap 1 Gnistan/valkoinen KäPa/AC 4-2 Rättel Aleksi
25 F9 K 2 19:10 Pirkkola nap 1 Gnistan HJK-j/Kantsu sin 4-0 Rättel Aleksi
31 F9 K 4 19:45 Pirkkola nap 1 HPS/Keltainen KäPa/AC 3-2 Rättel Aleksi
20 F9 K 2 18:00 Pirkkola nap 2 Gnistan HJK-j/Munkka val 9-2 (5-2) Isola Riku
26 F9 K 4 18:35 Pirkkola nap 2 HPS/Keltainen PiTa/Musta 6-1 (3-0) Isola Riku
26 F9 K 2 19:10 Pirkkola nap 2 HPS/Vihreä HJK-j/Munkka val 8-3 (4-2) Isola Riku
32 F9 K 4 19:45 Pirkkola nap 2 Gnistan/valkoinen PiTa/Musta 3-4 (0-2) Isola Riku
14 3D 3 19:30 Pitäjänmäki TN FC POHU Reipas 1-1 (1-0) Staffans Johan Kajanmaa Petteri Kajanmaa Teemu Ei Asetella
6 E11 K 4 18:00 Pitäjänmäki TN 1 HJK-j/West val HPS/valkoinen 6-6 (4-2) Djokanovic Vladimir
11 E11 K 2 18:00 Pitäjänmäki TN 2 KäPa/AC valkoinen HIFK/Red 0-8 Bashir Muhamed
15 3D 3 19:30 Puistola H PuiU FC Viikingit ed/2 1-2 (1-2) Suvensalmi Janne Toivonen Topi-Antti Vanhanen Jari Vanhanen Jari
21 D13A Kevät 18:45 Puotila TN Valtti/FC Allianssi Vantaa/YJ 2-2 Bouraga Younes Nivala Anssi Mäkipää Antti
7 5D 2 20:00 Puotila TN Valtti MPS/4 7-0 (3-0) Onat Baki Nieminen Luukas Cicek Idris
9 E11 K 5 17:30 Puotila TN 1 Valtti/FF FC Viikingit/Valkoinen 5-3 (1-0) Mäkipää Antti
12 E11 K 1 17:30 Puotila TN 2 Valtti/IHU YJ MPS 8-4 (4-3) Nivala Anssi
6 E10 K 2 17:30 Puotila TN 3 Valtti/AC MPS/2 1-7 (1-4) Pehkonen Jukka-Pekka
7 D13 K 2 18:00 Siltamäki H 1 SUMU/Sisu HJK-j/West kel 1-0 (0-0) Mäkelä Ilari
7 TD12 Kevät 19:15 Siltamäki H 1 PuiU PPJ 4-0 (2-0) Mäkelä Ilari
8 D13 K 2 18:00 Siltamäki H 2 MPS/keltainen Atlantis FC 3-1 (2-1) Tuomi Oskari
8 TD12 Kevät 19:15 Siltamäki H 2 Valtti LPS 2-2 (2-1) Tuomi Oskari
13 E11 K 2 18:00 Tali halli TN 1 PPV HPS/vihreä 3-3 (3-2) Pulkkinen Mikael
9 E11 K 4 19:15 Tali halli TN 1 HJK-j/POISTA FC Viikingit/oranssi 1-5 (0-1) Pulkkinen Mikael
6 E11 K 3 18:00 Tali halli TN 2 PiTa MPS/keltaiset 4-3 (2-1) Marei Mahmoud
8 E11 K 1 19:15 Tali halli TN 2 KäPa/AC musta HJK-j/Hera sin 2-4 (1-2) Marei Mahmoud
18 B16 1 18:00 Tali TN PPV Kasiysi/Punainen 2-2 Reitala Oliver Fincke Rami Decat Leandro
6 5D 2 19:30 Tali TN PPV/2 Kurvin Vauhti 0-1 (0-0) Purhonen Pekka Kaya Firat Juuti Petteri
6 C14 K 3 18:00 Tapuli H PK-35/punainen HJK-j/West kel 4-3 (3-1) Pihlström Juhani
9 4D 1 19:30 Tapuli H Herrasmiehet Gnistan/2 0-0 (0-0) Mantere Kari Laak Nina Holmqvist Johan
6 TE10 K 1 17:30 Tapuli nap1 H MPS/Keltainen FC POHU 3-1 (2-0) Sari Mustafa
8 TE10 K 1 18:40 Tapuli nap1 H PuiU/valkoinen PK-35/musta 1-5 (0-4) Jaakkola Olli-Oskari
10 TE10 K 2 19:50 Tapuli nap1 H Gnistan PK-35 2-2 (0-0) Jaakkola Olli-Oskari
18 TC14A 1 18:00 Töölö PK 6 TN HJK PK-35/United 4-2 Ylijääskö Janne Engström Vesa Pitkänen Markku-Pekka
17 3D 2 19:30 Töölö PK 6 TN SAPA Ponnistus 1-1 (0-0) Aalto Jesse Lehikoinen Risto Rajala Pekka Ei Asetella
10 5D 3 18:00 Töölö PK 7 TN ToTe/Avauspotku Vesa/Töölö 2-1 (2-1) rp 0-0 Myrskykari Olli Aboulfaouz Noureddine Haukinen Petri
11 TC14Y 1 19:45 Töölö PK 7 TN PPJ Team Vanpa 2-2 Rusama Jaakko Djokanovic Vladimir Kokkila Tero
5.5.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
19 B3D Kevät 1 19:30 Itä-Hakkila TN I-HK/2 HIFK/2 4-1 (2-0) Uusimaa Et
20 ELP13 Kevät 14:00 Kaleva UP PK K-U FC Jazz 7-2 (3-0) Uusimaa Et
21 ELP13 Kevät 16:00 Kauppi 1 TN Ilves JäPS/4U YJ 2-1 (2-0) Tampere Et
33 ELP14 Kevät 13:30 Kauppi 2 TN Ilves FC Espoo 1-2 (0-1) Tampere Et
18 B3D Kevät 2 16:15 Koivusaari TN JäPS/YJ HJK-j/POISTA 1-2 (0-1) Uusimaa Et
4 N5D 1 17:45 Koivusaari TN JäPS/2 KP-75 1-1 (1-1) Uusimaa Et
12 N4D K 2 15:45 Leppävaara uusi TN LePa Gnistan 0-2 (0-0) Uusimaa Et
3 A1D Kevät 13:00 Pallomylly LPS MP 4-0 (1-0) Suvensalmi Janne Vanhanen Tero Lappi Miikka
14 C15A Kevät 14:45 Pallomylly PK-35/2 FC Kuusysi 3-4 Jaakkola Olli-Oskari Vinnikainen Oliver Manninen Joona
35 ELP15 Kevät 13:30 Porin urheilukeskus TN FC Jazz HJS 2-2 (2-1) Satakunta Et
35 ELP14 Kevät 19:15 Porin urheilukeskus TN MuSa/YJ HJS 0-1 (0-0) Satakunta Et
11 A2D Kevät 2 16:00 Porvoo PK Futura/Real Madrid ToTe/Valtti YJ 2-3 (1-1) Uusimaa Et
35 ELT15 Kevät 18:30 Pyynikki TN Ilves HyPS 1-2 (1-0) Tampere Et
33 ELT15 Kevät 16:00 Säästöpankki Areena HJS FC Espoo 1-3 (1-0) Tampere Et
4 A1D Kevät 13:00 Tali halli TN HJK PK-35/Akatemia 2-2 (2-0) Lahti-Nuuttila Taisto Decat Leandro Karstila Juhani Grönman Janne
16 5D 1 16:15 Tali halli TN Arsenal/Club Latino FC BrBr 5-3 (3-0) Mantere Kari Onat Baki Liguori Gennaro
2 HP96 1 15:00 Tali halli TN 1 PPV FC WILD/Fila 2-1 Mantere Kari
14 TB2D Kevät 13:00 Tali TN FC POHU HyPS 0-2 Kaya Firat Hokkanen Pertti Karpoff Erno
3 TC15Y 1 14:30 Tali TN Gnistan NuPS/Akatemia 0-4 Brander Riikka Hakala Sini Loima Maria
12 A2D Kevät 1 16:15 Tali TN Gnistan BK-46 5-2 (3-1) Lappi Miikka Vänttinen Juha Kaya Firat
18 7D 1 13:15 Tapanila TN FC Pakila CLE 1-3 (1-1) Salminen Juha
18 3D 2 15:30 Tapanila TN MPS NouLa 2-0 (0-0) Pokkinen Pete Salkicevic Elmin Mitjonen Juha-Pekka Ei Asetella
15 C15Y Kevät 17:30 Tapanila TN MPS/PuiU YJ EPS 6-2 Hietanen Otto Isosomppi Joona Leppänen Tero
12 4D 1 19:00 Tapanila TN MPS/Old Stars FC Degis 2-2 (2-0) Juselius Sami Bouraga Younes Fodil Amar
18 3D 1 12:50 Tapiola TN Honka/3 HDS/Mondial 3-0 Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella Ei Asetella
32 ELT15 Kevät 20:30 Tikkurila TN TiPS PK-35 0-4 (0-2) Uusimaa Et
36 ELP15 Kevät 18:00 Tuusula TN PK K-U TPS 0-3 (0-1) Uusimaa Et
11 A3D Kevät 19:30 Tuusula UK TN TuPS HIFK/2 1-1 (0-0) Uusimaa Et
31 ELP14 Kevät 13:00 Töölö PK 6 TN KäPa TPV 2-2 (1-0) Palgi Markus Hästbacka Hannu Matinvesi Marco
49 6D 1 14:30 Töölö PK 6 TN FC POHU/Shrimps AC StaSi/Europort 0-0 (0-0) Tillander Thomas
7 4D 2 16:15 Töölö PK 6 TN Töölön Taisto Spartak 1-3 (1-0) Juselius Sami Matinvesi Marco Tillander Thomas
14 B2D Kevät 1 14:00 Töölö PK 7 TN HPS NuPS 1-0 (0-0) Marin Timo Sari Mustafa Tavastila Jukka
7 M2D 1 17:00 Töölö PK2 N Atlantis Gnistan ilmoita Spl Muu Pursiainen Pessi Tuira Topias Spl Muu
33 ELP15 Kevät 13:00 Valkeakoski Sahara TN FC Haka-j FC FJ/4U YJ 1-1 (1-1) Tampere Et
32 ELP14 Kevät 18:00 VJS kenttä, Vantaankoski VJS HJK 3-1 (1-1) Uusimaa Et
11 N4D K 1 10:00 Vuorenmän koulu FC WILD FC POHU 0-2 (0-0) Uusimaa Et
6.5.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
9 A3D Kevät 18:00 Intersport Puhos Areena J KelA Kasiysi/93 5-2 (2-0) Uusimaa Et
6 E10 K 5 17:00 Jakomäki nap2 TN HJK-j/City raita FC Kontu/vihreä 2-7 Abdul-Sattar Mohama
18 3D 3 17:15 Kisapuisto TN Lahen Pojat JS FC Kontu 0-2 (0-1) Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella Ei Asetella
2 N4D K 4 19:30 Kisapuisto TN Stars/Lady OPedot 3-0 (2-0) Uusimaa Et
34 ELP15 Kevät 13:00 Kupittaa 2 KHT FC Inter Honka 3-1 (1-1) Turku Et
34 ELT15 Kevät 14:45 Kupittaa 2 KHT TPS VJS 0-4 (0-2) Turku Et
19 B3D Kevät 2 10:00 Laaksolahti TN Kasiysi/Punainen SibboV 6-0 (3-0) Uusimaa Et
13 B2D Kevät 2 10:00 Leppävaara uusi TN LePa Honka/Corinthians 3-1 Uusimaa Et
12 A3D Kevät 17:55 Matinkylä uusi TN HooGee MU 4-1 Uusimaa Et
14 B2D Kevät 2 19:30 Matinkylä uusi TN EsPa VJS/2 6-3 (2-1) Uusimaa Et
12 B2D Kevät 3 12:00 Mukkula TN FC Reipas/2 HJK-j 1-0 (0-0) Uusimaa Et
15 A2D Kevät 2 13:30 Mukkula TN FC Reipas/2 RiPS 3-3 (3-0) Uusimaa Et
17 3D 3 13:00 Pallomylly HerTo TuPS 3-1 (3-0) Kiviluoma Mikko Karstila Juhani Puoskari Juha Puoskari Juha
1 B1D 1 15:00 Pallomylly KäPa FC Espoo 4-4 (1-2) Reitala Oliver Guralevich Vladimir Toivonen Topi-Antti
15 B2D Kevät 3 16:30 Pallomylly FC Kontu I-HK/1 1-0 (1-0) Mantere Kari Toivonen Topi-Antti Palgi Joel
23 ELP13 Kevät 11:30 Pyynikki TN TPV HJK 1-9 (0-6) Tampere Et
3 A2D Kevät 1 15:00 Rukki Nya Gräsplan 1 FC HIK VJS/2 6-0 (1-0) Uusimaa Et
4 TBSM 1 13:00 Tali halli TN HJK JäPS 0-2 (0-2) Palgi Markus Rikkilä Ossi Kuhmola Antti
16 TB2D Kevät 15:00 Tali halli TN PPJ HPS 3-3 Decat Leandro Onat Baki Marin Timo
14 B2D Kevät 3 16:30 Tali halli TN PK-35/musta HyPS/Edustus 2-4 (1-3) Onat Baki Purhonen Pekka Sari Mustafa
17 TD13A Kevät 13:00 Tali TN Gnistan/HPS YJ Kasiysi/valkoinen 0-0 Tran Panphi Loima Maria Kononoff Jani
6 C14 K 2 14:30 Tali TN HJK-j/Kantsu HJK-j/Lsalo 12-0 (5-0) Tran Panphi
13 A2D Kevät 2 16:15 Tali TN Atlantis/Ed TiPS/1 1-9 (0-4) Kaya Firat Tran Panphi Rättel Georgi
20 B3D Kevät 2 10:30 Tapanila TN MPS/2 TuPS/KP-75 YJ2 6-1 (4-1) Kaya Firat Demidovits Tseslav Tuomi Oskari
5 TB1D 1 12:00 Tapanila TN PuiU LauTP 3-4 (2-1) Mäkipää Antti Malikzay Yahya Ailio Joonas
2 N2D 1 14:00 Tapanila TN MPS PEPO 3-1 (1-0) Lappi Miikka Sari Mustafa Rokka Oskari
13 B2D Kevät 3 12:45 Tuusula UK TN PK K-U/2 PuiU 1-0 (0-0) Uusimaa Et
31 ELP15 Kevät 13:00 Töölö PK 6 TN KäPa TPV 10-0 (6-0) Juselius Sami Rajala Pekka Lehtinen Ilkka
31 ELT15 Kevät 14:45 Töölö PK 6 TN HJK NiceEupa/YJ 7-0 (3-0) Laak Nina Kajanmaa Teemu Rajala Pekka
15 B2D Kevät 1 16:30 Töölö PK 6 TN HJK-j/valk KyIF 6-0 (4-0) Lehtonen Ilmari Isola Riku Vänttinen Juha
8 C14 K 3 13:00 Töölö PK 7 TN PuiU Vesa 1-1 (0-1) Tavastila Jukka
15 C14Y Kevät 14:30 Töölö PK 7 TN HJK-j/POISTA GrIFK/Team 2-2 Bouraga Younes Manninen Tommi Hyttinen Boris
6 5D 1 16:00 Töölö PK 7 TN Ellas HJK-j/Kantsu 1-3 (0-0) Salkicevic Elmin Bashir Muhamed Bouraga Younes
6 5D 3 17:45 Töölö PK 7 TN HJK-j/Lsalo HIFK/3 0-3 (0-1) Niemensivu Teemu Referee Ripa Haukinen Petri