Pikalinkkejä Kirjaudu
Maaliskuu
vkomatiketopelasu
9 1 2
10 3 4 5 6 7 8 9
11 10 11 12 13 14 15 16
12 17 18 19 20 21 22 23
13 24 25 26 27 28 29 30
14 31            
Huhtikuu
vkomatiketopelasu
14 1 2 3 4 5 6
15 7 8 9 10 11 12 13
16 14 15 16 17 18 19 20
17 21 22 23 24 25 26 27
18 28 29 30        
Toukokuu
vkomatiketopelasu
18 1 2 3 4
19 5 6 7 8 9 10 11
20 12 13 14 15 16 17 18
21 19 20 21 22 23 24 25
22 26 27 28 29 30 31  
Kesäkuu
vkomatiketopelasu
22 1
23 2 3 4 5 6 7 8
24 9 10 11 12 13 14 15
25 16 17 18 19 20 21 22
26 23 24 25 26 27 28 29
27 30            
< Viikko 16 > Näytä tuomarit
16.4.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
10 SRCup 1 19:30 Kallio TN HIFK/3 HJK-j/Töölö 3-1 (2-0) Lönnström Lauri Referee Ripa Haukinen Petri Nyberg Ari
2 N4D K 3 20:30 Kankuri TN HyPS/06 KP-75/InterMillat 0-3 (0-0) Uusimaa Et
65 D12 K 4 18:00 Kartano TN 1 FC Viikingit/Valkoinen Valtti/FB 2-2 (0-1) Ylinen Momo
63 D12 K 4 19:15 Kartano TN 1 HJK-j/East Valk PPV/United 2-7 (1-2) Ylinen Momo
64 D12 K 4 19:15 Kartano TN 2 HJK-j/West val ToTe 6-2 Juvonen Elias (M)
1 N3D 1 19:30 Kontula TN FC Kontu/Ladies Team Vanpa 1-2 (0-1) Alanko Arto Skogman Jarno Referee Ripa
61 D12 K 4 19:30 Koskelantie TN HJK-j/West sinval HJK-j/Kantsu IHK 0-5 Lindqvist Joel
7 SRCup 1 19:00 Pitäjänmäki TN Gnistan/2 FC POHU 3-4 (1-2) Juselius Sami Jussila Timo Onat Baki
1 NSCup 1.kierros 19:00 Töölö PK 6 TN FC Viikingit TuWe/KSF 1-5 (1-3) Lehikoinen Risto Rikkilä Ossi Kallunki Janne
17.4.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
3 TC14 Kevät 18:30 Kallio TN MPS/2 TiPS/Vihreä 0-0 (0-0) Fejzullahu Izet
1 D13Y K 1 17:30 Koskelantie TN HJK-j/West val HPS 7-1 (4-0) Kuhmola Antti
2 D13Y K 2 19:50 Koskelantie TN Gnistan HyPS/Sininen 3-2 Tyrväinen Theo
5 C15A Kevät 18:00 Pitäjänmäki TN HJK-j/West sin PK-35/2 2-1 Lappi Miikka Huhanantti Riku-Pekka Ikonen Jarkko
7 B16 1 19:30 Pitäjänmäki TN PPV LoPa/Sininen 5-5 (1-1) Palgi Markus Munoz Besai Lappi Miikka
3 N4D K 3 18:00 Puistola H PK-35 PuiU/Akatemia 4-2 (3-0) Pihlström Juhani
6 B16 1 19:30 Puistola H FC Kontu EsPa 0-2 (0-2) Salkicevic Elmin Gundogdu Aksel Tuomi Oskari
1 3D 1 18:30 Tali halli TN KäPa MPS/Atletico Malmi 2-0 (1-0) Pursiainen Pessi Lönnström Lauri Salmenoja Otto
48 SRCup2 2 19:30 Tali TN FC Kiffen/2 FC ALPC 0-4 (0-2) Kiviluoma Mikko Grönlund Antti Pitkänen Markku-Pekka
6 TC14A 1 18:00 Töölö PK 6 TN HJK PK K-U 3-4 Bouraga Younes Djokanovic Vladimir Turja Ville-Oskari
8 SRCup 1 19:30 Töölö PK 6 TN Tavastia PETO/MJK 2-0 (1-0) Kronström Christian Cicek Idris Niemensivu Teemu
9 B2D Kevät 3 19:20 Töölön Stadion HJK-j PuiU 4-1 (2-1) Fodil Amar Malikzay Yahya Onat Baki
18.4.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
4 N4D K 3 18:00 Hakunila UP H PrimeBall MU 0-5 (0-3) Uusimaa Et
3 A2D Kevät 2 18:30 Kallio TN MPS/2 Honka/Storm 3-1 (1-1) Onat Baki Mansaray Foday Mäkipää Antti
1 KKI47 K 7v7 20:15 Kallio TN 1 Zenith NJS/Hupa 2-7 (0-2) Valjakka Kai
4 C15Y Kevät 19:45 Kartano TN FC Viikingit/Punainen HyPS/Sininen 3-1 (2-1) Huhanantti Riku-Pekka Skogman Jarno Straih Kevin
4 C15 K 2 18:00 Kontula TN FC Kontu/Valtti YJ2 HJK-j/POISTA 2-5 (1-3) Lappi Miikka
1 3D 3 19:30 Kontula TN HerTo FC Kontu 3-1 (0-1) Honkanen Juho Paavola Tonja Lappi Miikka
55 D12 K 4 17:30 Koskelantie TN HPS/Oranssi FC Viikingit/Valkoinen 7-1 (2-1) Tuomi Oskari
3 TD13Y Kevät 18:40 Koskelantie TN FC Kontu/Valtti YJ HyPS 3-1 (1-1) Kuhmola Antti
22 ELP14 Kevät 19:15 Kupittaa 2 KHT FC Inter PK-35 0-1 (0-0) Turku Et
2 N4D K 1 18:00 Lassila H HPS Tikka/94 15-0 (5-0) Rusama Jaakko
3 N4D K 2 19:30 Lassila H HPS/2 EPS/United 0-5 (0-2) Rusama Jaakko
12 ELP14 Kevät 20:00 Leppävaara TN FC Espoo Honka 1-5 (0-3) Uusimaa Et
3 C15Y Kevät 18:00 Tali TN MPS/PuiU YJ HPS/United 7-0 (3-0) Haapanen Sami Ikonen Jarkko Viherto Otto
50 SRCup2 2 19:30 Tali TN FC Kiffen/3 HJK-j/Lsalo 1-3 (1-0) Salkicevic Elmin Purhonen Pekka Hästbacka Hannu
8 ELP13 Kevät 18:00 Tuusula TN PK K-U FC Espoo/YJ 1-0 (1-0) Uusimaa Et
5 C15 K 2 18:00 Töölö PK 6 TN Ponnistajat HIFK/Red 0-4 (0-1) Tyrväinen Theo
2 3D 3 19:30 Töölö PK 6 TN Vesa Nopsa 2-1 (2-1) Suvensalmi Janne Väisänen Juuso Karpoff Erno
3 TB2D Kevät 18:00 Töölö PK 7 TN MPS JäPS/TCA ilmoita Bouraga Younes Arjovuo Santeri Juvonen Elias
6 TD13A Kevät 19:30 Töölö PK 7 TN HJK FC Kuusysi/Valkoinen 5-2 Lindqvist Joel Malka Juho Tran Panphi
1 M2D 1 18:30 Töölön Stadion Klubi 04 SalPa ilmoita Spl Muu Pursiainen Pessi Salminen Miikka
19.4.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
8 B2D Kevät 1 18:00 Kallio TN HIFK KäPa 6-0 (1-0) Djokanovic Vladimir Tuomi Oskari Galenius Karim
19 ELT15 Kevät 19:30 Kallio TN HJK TiPS 16-0 (6-0) Palgi Markus Isola Riku Rikkilä Ossi
8 TC14A 1 19:30 Kartano TN FC Viikingit RiPS/sininen 2-0 Nyberg Ari Haapanen Sami Huhanantti Riku-Pekka
54 D12 K 3 18:00 Kartano TN 1 LPS KäPa/AC Real 1-6 Jantunen Paavo Nyberg Ari
7 D12A AK 2 18:00 Kartano TN 2 PK-35 FC Kuusysi/YJ 1-13 Haapanen Sami
52 D12 K 3 17:30 Koskelantie TN HJK-j/POISTA Atlantis FC/2 2-1 Demirovic Adrijan
53 D12 K 3 18:40 Koskelantie TN HJK-j/City 2 FC Kontu/valkoinen 3-2 (1-1) Bashir Muhamed
7 D12A AK 1 19:50 Koskelantie TN HJK FC Kontu/sininen 10-0 Onat Baki
62 D12 K 4 19:30 Käpylä TN HJK-j/West kelt 2 SAPA/vihreä 6-2 (1-0) Sillanpää Mirko
51 D12 K 3 18:00 Lassila H HPS/Vihreä PPV/Millenium 3-2 (1-0) Arjovuo Santeri
55 D12 K 3 19:15 Lassila H Gnistan/sininen PK-35/punainen 0-4 (0-2) Arjovuo Santeri
8 B3D Kevät 1 19:30 Latokartano H SUMU Kasiysi -- Gundogdu Aksel Jyrkinen Ari Munoz Besai
2 C14Y Kevät 18:00 Pitäjänmäki TN HJK-j/POISTA JoKi ilmoita Matinvesi Marco ?? ?? Tran Panphi
3 3D 3 19:30 Pitäjänmäki TN FC POHU TiPS 7-0 (3-0) Kiviluoma Mikko Salmenoja Otto Isola Jouni
7 B3D Kevät 1 18:00 Tali TN HPS/2 SAPA 3-1 (2-0) Lappi Miikka Ikonen Jarkko Ylinen Momo
9 B3D Kevät 1 19:30 Tali TN Gnistan/2 FC POHU 2-1 (0-1) Lappi Miikka Mäkelä Ilari Rättel Aleksi
4 TC14Y 1 18:30 Töölö PK 7 TN PPJ FC Kuusysi/Valkoinen 0-5 Nisonen Jussi Cicek Idris Pihlström Juhani
20.4.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
2 B2D Kevät 1 18:15 Espoonlahti TN2 EPS/Pantterit HIFK 3-2 (1-1) Uusimaa Et
20 ELT15 Kevät 20:30 ISS Stadion VJS SalPa 1-0 Uusimaa Et
3 3D 2 19:00 Kalevan UP JP-nurmi PK K-U NJS 4-1 Uusimaa Et
4 3D 1 19:30 Karjaan TN EIF/Akademi FC Espoo/Akatemia 3-3 Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella
4 3D 3 19:30 Kartano TN FC Viikingit ed/2 TuPS 2-2 (1-0) Rajala Pekka Palgi Markus Matinvesi Marco
4 TD12A K 1 18:00 Kartano TN 1 FC Kontu/sininen FC WILD/NuPS YJ 1-5 Onat Baki
3 TD12A K 2 18:00 Kartano TN 2 FC Viikingit HyPS/Sininen 0-1 Sari Mustafa
3 N4D K 1 18:00 Kivenlahti H EPS KäPa 1-0 (1-0) Uusimaa Et
5 N3D 1 19:15 Klaukkala uusi TN NJS HJK/Klubittaret 6-6 (5-3) Uusimaa Et
4 3D 2 19:30 Kontula TN MaKu RiPS 4-1 Peltonen Vesa-Pekka Jaakkola Olli-Oskari Moisala Antti
4 TD12A K 2 17:30 Koskelantie TN PK-35 PuiU/01 6-0 (1-0) Brander Riikka
5 D13Y K 2 19:50 Koskelantie TN PuiU/United FC Kontu/sininen 2-1 Tuomi Oskari
6 N3D 1 19:15 Leppävaara TN Kasiysi/Hiki ACK 2-2 (0-1) Uusimaa Et
5 3D 3 19:30 Puistola H PuiU Reipas 0-1 (0-1) Puoskari Juha Kiviluoma Mikko Ylijääskö Janne
11 D13A Kevät 18:30 Puotila TN Valtti/FC FC Reipas/Oranssi 99 0-0 Jyrkinen Ari Lahti-Nuuttila Pekka Haapanen Sami
1 A2D Kevät 1 20:00 Puotila TN Valtti LoPa 7-0 (5-0) Onat Baki Jyrkinen Ari Haapanen Sami
5 3D 1 19:30 Tapiola TN Honka/3 AC Vantaa 0-1 Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella
1 B2D Kevät 3 17:05 Tikkurila TN TiPS/1 HyPS/Edustus 1-3 (0-2) Uusimaa Et
10 C14A Kevät 18:00 Töölö PK 6 TN PPJ/sininen Valtti 6-0 Fodil Amar Lappi Miikka (M) Ylinen Momo
5 3D 2 19:30 Töölö PK 6 TN SAPA PPV 2-0 (0-0) Juselius Sami Toivonen Topi-Antti Perttilä Niko
21.4.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
24 ELT15 Kevät 13:00 Eura TN NiceEupa/YJ PK K-U 2-3 (2-2) Satakunta Et
21 ELT15 Kevät 13:30 Hyvinkää Villa Park HyPS PK-35 3-2 Uusimaa Et
10 B3D Kevät 1 10:00 Itä-Hakkila TN I-HK/2 HJK-j/A East kelt 2-0 (1-0) Uusimaa Et
3 SRCup 1 14:00 Kallio TN Vesa AC StaSi 8-1 (5-1) Hokkanen Pertti Pihlström Juhani Palamo Pekka
4 C15A Kevät 16:00 Kallio TN KäPa/AC HooGee/musta 1-6 Vaarakallio Joel Rättel Georgi Juvonen Elias
4 A2D Kevät 2 17:30 Kallio TN ToTe/Valtti YJ RiPS 0-3 (0-1) Onat Baki Koskela Teemu Isola Riku
11 ELP13 Kevät 18:30 Karhuhalli FC Jazz JäPS/4U YJ 2-1 (0-1) Satakunta Et
6 C15 K 2 15:00 Kartano TN Atlantis FC/B PuiU/MPS YJ2 2-4 (0-2) Kuhmola Antti
41 SRCup2 2 16:30 Kartano TN FC Kuitu FC POHU/Shrimps 9-0 (4-0) Fodil Amar Huhanantti Riku-Pekka Mahfoud Kaoua
23 ELP14 Kevät 16:00 Kauppi 1 TN TPV HJK 2-2 (2-1) Tampere Et
6 3D 3 13:00 Kisapuisto TN Lahen Pojat JS Stars 0-1 (0-0) Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella
12 ELP13 Kevät 13:00 Kontula TN FC Kontu HJK 1-9 (0-4) Palgi Markus Gundogdu Aksel (M) Huhanantti Riku-Pekka
1 SRCup 1 16:15 Kontula TN LPS/Kuninkaat FC BrBr 3-1 (1-0) Mantere Kari Nieminen Santeri Munoz Besai
7 ELP13 Kevät 11:00 Kumpula TN KäPa HJS/YJ 5-0 (1-0) Toivonen Topi-Antti Koskinen Antti Lappi Miikka
22 ELP15 Kevät 13:00 Kupittaa 2 KHT TPS FC FJ/4U YJ 3-2 (0-0) Turku Et
19 ELP15 Kevät 17:00 Laaksolahti TN FC Espoo FC Inter 0-2 (0-1) Uusimaa Et
24 ELP14 Kevät 18:30 Laaksolahti TN FC Espoo HJS 3-1 (1-1) Uusimaa Et
4 A2D Kevät 1 19:00 Leppävaara TN Kasiysi/94 BK-46 2-3 (0-3) Uusimaa Et
7 B3D Kevät 2 17:30 Mukkula TN FC Reipas/3 PuiU/sininen 1-3 (1-2) Uusimaa Et
23 ELP15 Kevät 19:30 Porin urheilukeskus TN FC Jazz KäPa 0-6 (0-1) Satakunta Et
23 ELT15 Kevät 16:00 Pyynikki TN Ilves FC Espoo 0-1 (0-0) Tampere Et
21 ELP15 Kevät 19:30 Säästöpankki Areena HJS VJS 1-2 (0-1) Tampere Et
1 N1D Alkusarja 14:30 Tali halli TN Klubi 09 TuWe 5-1 (3-0) Tuira Topias Väisänen Eino Niemensivu Teemu
9 SRCup 1 14:30 Tali TN AC StaSi/Europort FC HEIV 2-3 (1-1) Aaltio Kari Onat Baki Hästbacka Hannu
5 E10 K 6 09:30 Tapiola TN KäPa/United 03 HJK/03 2-6 Referee Ripa
20 ELP15 Kevät 12:00 Tapiola TN Honka TPV 3-1 (1-1) Uusimaa Et
2 B2D Kevät 2 13:30 Tapiola TN Honka/Corinthians MPS 2-6 (1-4) Uusimaa Et
24 ELP15 Kevät 18:00 Tuusula TN PK K-U FC Haka-j 4-1 (1-1) Uusimaa Et
15 B3D Kevät 2 09:45 Tuusula UK TN TuPS/KP-75 YJ2 Kasiysi/Punainen 1-1 (1-0) Uusimaa Et
3 A3D Kevät 11:25 Tuusula UK TN TuPS MU 0-0 Uusimaa Et
4 B2D Kevät 3 14:10 Tuusula UK TN PK K-U/2 HJK-j 2-1 (1-0) Uusimaa Et
2 A2D Kevät 1 14:45 Töölö PK 6 TN HJK-j/A Gnistan 6-0 (4-0) Moisala Antti Ikonen Jarkko Djokanovic Vladimir
2 TB1D 1 16:30 Töölö PK 6 TN HJK/2 LauTP 1-0 (1-0) Jaakkola Olli-Oskari Rikkilä Ossi Decat Leandro
2 M2D 1 19:00 Töölön Stadion Klubi 04 LoPa ilmoita Spl Muu Peltonen Vesa-Pekka Hämäläinen Oskari
22.4.2012  Vapaat tuomarit
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
1 A3D Kevät 18:00 Intersport Puhos Areena J KelA ViTa -- Uusimaa Et
20 ELP14 Kevät 15:15 ISS Stadion VJS MuSa/YJ 3-0 (0-0) Uusimaa Et
3 B2D Kevät 1 12:00 Kallio TN KäPa EBK 2-1 (0-1) Hästbacka Hannu Mäkipää Antti Munoz Besai
4 5D 1 13:30 Kallio TN FC BrBr Ellas 1-2 (0-1) Valjakka Kai Lehtonen Ilmari Munoz Besai
39 M2D 1 18:30 Kallio TN LPS KTP ilmoita Spl Muu Mantere Juuso Tuira Topias Spl Muu
6 3D 2 18:30 Kankuri TN HyPS NouLa 2-1 (1-0) Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella
4 N4D K 1 09:55 Karjaan TN EIF/Akademi EBK 0-4 (0-0) Uusimaa Et
4 B2D Kevät 1 13:00 Karjaan TN EIF NuPS 1-7 (0-2) Uusimaa Et
5 B2D Kevät 2 14:30 Kartano TN FC Viikingit/2 VJS/2 7-0 (4-0) Kiukas Umut Rättel Georgi Sari Mustafa
10 B3D Kevät 2 16:00 Kartano TN MPS/2 Valtti/AC 3-2 (0-1) Djokanovic Vladimir Tran Panphi Alanko Arto Alanko Arto
4 A3D Kevät 18:15 Keski-Espoo TN EBK HIFK/2 2-0 (0-0) Uusimaa Et
3 TB1D 1 13:00 Kontula TN PuiU FC Reipas 0-3 Brander Riikka Lahti-Nuuttila Pekka Isola Riku
4 C14A Kevät 16:00 Kontula TN Valtti EPS/edustus 0-4 Vaarakallio Joel Niemi Rasmus Vornanen Daniel
3 B2D Kevät 2 10:00 Laaksolahti TN LePa Gnistan 5-0 (0-0) Uusimaa Et
8 B3D Kevät 2 11:30 Laaksolahti TN Kasiysi/Punainen HyPS/Reservi 4-3 (3-2) Uusimaa Et
6 3D 1 18:00 Laaksolahti TN Pöxyt HPS 2-1 Uusimaa Et Ei Asetella Ei Asetella
2 B2D Kevät 3 11:00 Mukkula TN FC Reipas/2 I-HK/1 2-2 (1-1) Uusimaa Et
5 A2D Kevät 2 12:30 Mukkula TN FC Reipas/2 TiPS/1 3-2 (2-2) Uusimaa Et
9 ELP13 Kevät 13:30 Pyynikki TN Ilves TPS/YJ 2-3 (2-0) Tampere Et
10 ELP13 Kevät 16:30 Salo KHT SalPa/YJ TPV 3-1 (2-0) Turku Et
5 B2D Kevät 1 16:15 Tali halli TN HJK-j/valk HPS 0-3 (0-0) Hästbacka Hannu Rättel Aleksi Tuomi Oskari
53 SRCup2 2 14:00 Tali TN FC Spede PuiU/86 2-5 (1-3) Matinvesi Marco Malikzay Yahya Lappi Miikka
5 C14A Kevät 16:30 Tali TN HPS MPS 3-1 Vanhanen Jari Matinvesi Marco Onat Baki
4 B2D Kevät 2 13:00 Töölö PK 6 TN HJK EsPa 10-3 (5-1) Rantanen Ahti Djokanovic Vladimir Palgi Joel