Pikalinkkejä Kirjaudu
Maaliskuu
vkomatiketopelasu
9 1 2
10 3 4 5 6 7 8 9
11 10 11 12 13 14 15 16
12 17 18 19 20 21 22 23
13 24 25 26 27 28 29 30
14 31            
Huhtikuu
vkomatiketopelasu
14 1 2 3 4 5 6
15 7 8 9 10 11 12 13
16 14 15 16 17 18 19 20
17 21 22 23 24 25 26 27
18 28 29 30        
Toukokuu
vkomatiketopelasu
18 1 2 3 4
19 5 6 7 8 9 10 11
20 12 13 14 15 16 17 18
21 19 20 21 22 23 24 25
22 26 27 28 29 30 31  
Kesäkuu
vkomatiketopelasu
22 1
23 2 3 4 5 6 7 8
24 9 10 11 12 13 14 15
25 16 17 18 19 20 21 22
26 23 24 25 26 27 28 29
27 30            
<  15.6.2012  > Vapaat tuomarit  Näytä tuomarit
Nro Sarja Lohko Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
92 F9 K 2 18:00 Jakomäki H 1 Spartak HJK-j/Kantsu sin 2-9 (0-5) Palgi Joel
123 F9 K 3 18:35 Jakomäki H 1 HIFK/white PK-35/Punainen 2-1 (2-0) Palgi Joel
93 F9 K 2 19:10 Jakomäki H 1 MPS/Roma HJK-j/Kantsu sin 2-2 (1-0) Palgi Joel
131 F9 K 3 19:45 Jakomäki H 1 HIFK/white PK-35/musta 1-4 (1-2) Palgi Joel
99 F9 K 2 18:00 Jakomäki H 2 MPS/Roma HJK-j/Munkka val 0-3 Ali Khalid
124 F9 K 3 18:35 Jakomäki H 2 KäPa/AC valkoinen PK-35/musta 1-4 Ali Khalid
100 F9 K 2 19:10 Jakomäki H 2 Spartak HJK-j/Munkka val 2-3 Ali Khalid
132 F9 K 3 19:45 Jakomäki H 2 KäPa/AC valkoinen PK-35/Punainen 0-4 Ali Khalid
102 F9 K 2 18:00 Jakomäki H 3 FC Kontu/sininen PPJ/Sininen 6-0 (5-0) Tavastila Jukka
125 F9 K 3 18:35 Jakomäki H 3 FC Kontu/valkoinen MPS 6-4 (3-2) Tavastila Jukka
101 F9 K 2 19:10 Jakomäki H 3 Valtti/AC PPJ/Sininen 5-0 (1-0) Tavastila Jukka
133 F9 K 3 19:45 Jakomäki H 3 FC Kontu/valkoinen MPS/4 9-1 (4-0) Tavastila Jukka
95 F9 K 2 18:00 Jakomäki H 4 Valtti/AC PPJ/Laru Sininen 3-2 (3-1) Linerva Juhani
126 F9 K 3 18:35 Jakomäki H 4 FC Viikingit/Sininen MPS/4 2-7 (1-2) Linerva Juhani
94 F9 K 2 19:10 Jakomäki H 4 FC Kontu/sininen PPJ/Laru Sininen 5-5 (1-0) Linerva Juhani
134 F9 K 3 19:45 Jakomäki H 4 FC Viikingit/Sininen MPS 2-8 (2-5) Linerva Juhani
47 TE10 K 2 17:30 Johannes nap H PPJ/Eira Gnistan 0-2 (0-1) Valtonen Markus
89 F9 K 5 18:00 Kaisaniemi nap H 1 SAPA/vihreä PPJ/Oranssi 1-2 (1-2) Aboulfaouz Noureddine
93 F9 K 5 18:45 Kaisaniemi nap H 1 HIFK/Blue PPJ/Oranssi 3-6 (1-2) Aboulfaouz Noureddine
94 F9 K 5 18:00 Kaisaniemi nap H 2 HIFK/Blue FC POHU 8-1 (3-1) Haapanen Sami
90 F9 K 5 18:45 Kaisaniemi nap H 2 SAPA/vihreä FC POHU 4-3 (2-1) Haapanen Sami
37 E11 K 3 17:30 Kartano nap TN1 FC Viikingit/sininen PuiU/FC 3-4 Abdul-Sattar Mohama
40 E11 K 3 18:40 Kartano nap TN1 FC Kontu/valkoinen HJK-j/West kel 3-6 Abdul-Sattar Mohama
39 E11 K 5 18:40 Kartano nap TN2 Valtti/FF MPS/mustat 1-14 (0-9) Kononoff Jani
28 TD12 Kevät 18:00 Kartano TN 1 PuiU Valtti 1-0 (0-0) Cicek Idris
29 D13 K 3 19:15 Kartano TN 1 LPS FC Viikingit/Valkoinen 0-0 (0-0) Cicek Idris
43 TD12A K 2 18:00 Kartano TN 2 FC Viikingit PK-35 0-6 Pehkonen Jukka-Pekka
43 TD12A K 1 19:15 Kartano TN 2 FC Kontu/sininen VJS/Punainen 1-5 Pehkonen Jukka-Pekka
52 N3D 1 19:30 Kivimaa N FC Reipas HJK/Klubittaret 2-1 (1-1) Uusimaa Et
52 3D 3 19:30 Kontula N FC Kontu Reipas 1-3 (0-0) Aravirta Jan-Peter Moisala Antti Sillanpää Mirko
26 N4D K 4 18:00 Kontula TN PuiU Futura 2-2 (1-1) Ailio Joonas
38 D13 K 2 17:30 Koskelantie TN HJK-j/West kel SAPA/musta 0-1 (0-1) Tyrväinen Theo
31 D13 K 3 18:40 Koskelantie TN PPJ/Laru HJK-j/West raita 0-3 Referee Ripa
37 D13 K 2 19:50 Koskelantie TN SUMU/Sisu Atlantis FC 1-3 Tyrväinen Theo
48 4D 2 19:15 Kumpula TN KäPa/PuLe HIFK/2 1-6 (0-1) rp 0-1 Mahfoud Kaoua Hästbacka Hannu Kulmala Ifeoma Heinola Henri (M)
40 E11 K 5 19:15 Laajasalo H 1 HJK-j/Lsalo val FC Viikingit/Valkoinen 9-1 (5-1) Pekkinen Rainer
93 F9 K 1 18:00 Lassila H 1 HJK-j/Munkka sin PPJ/Eira sin 3-6 Adams Caspar
94 F9 K 1 18:45 Lassila H 1 HJK-j/Töölö sin PPJ/Eira sin 1-4 Adams Caspar
95 F9 K 1 18:00 Lassila H 2 HJK-j/Töölö sin PPJ/Royal 0-4 (0-1) Rättel Aleksi
96 F9 K 1 18:45 Lassila H 2 HJK-j/Munkka sin PPJ/Royal 5-2 (3-1) Rättel Aleksi
126 F9 K 4 18:00 Lassila H 3 PPV HJK-j/POISTA 2-7 (0-3) Kosonen Markku
91 F9 K 5 18:35 Lassila H 3 PiTa/Keltainen HJK-j/Laru 2-5 (1-2) Kosonen Markku
125 F9 K 4 19:10 Lassila H 3 PPV/03-04 HJK-j/POISTA 5-5 (1-3) Kosonen Markku
92 F9 K 5 19:45 Lassila H 3 PiTa/Keltainen HJK-j/Kmäki kelt 1-7 (1-3) Kosonen Markku
122 F9 K 4 18:00 Lassila H 4 PPV/03-04 HJK-j/Kantsu val 0-3 (0-0) Väisänen Eino
95 F9 K 5 18:35 Lassila H 4 PiTa/Punainen HJK-j/Kmäki kelt 1-6 (0-4) Väisänen Eino
121 F9 K 4 19:10 Lassila H 4 PPV HJK-j/Kantsu val 4-4 (2-4) Väisänen Eino
96 F9 K 5 19:45 Lassila H 4 PiTa/Punainen HJK-j/Laru 6-4 (2-2) Väisänen Eino
73 TF9 K 2 18:00 Lauttasaari H 4 HJK-j/Töölö PPJ 3-2 (2-0) Hammoud Ahmad
122 F9 K 3 18:35 Lauttasaari H 4 PPJ/Ruohis SAPA/musta 6-3 (1-2) Hammoud Ahmad
98 F9 K 2 19:10 Lauttasaari H 4 HJK-j/Töölö val HJK-j/Töölö sin 3-5 (1-2) Hammoud Ahmad
55 E11 K 2 17:30 Maunula nap H HPS/vihreä Gnistan/keltainen 4-2 (3-1) Ahmed Adam
38 E11 K 3 18:40 Maunula nap H KäPa/FC PPJ/sininen 3-6 (1-1) Ahmed Adam
26 M2D 1 18:30 Oulunkylä TN Gnistan PK-35/VJS ilmoita Spl Muu Staffans Johan Peltonen Vesa-Pekka Spl Muu
48 B3D Kevät 2 18:30 Perttula UP N HyPS/Reservi FC Reipas/3 5-0 (1-0) Uusimaa Et
25 TD12 Kevät 17:30 Pirkkola H2 Gnistan HPS 1-2 (0-0) Tuominen Heikki Tapio
26 TD12 Kevät 18:40 Pirkkola H2 FC POHU/sininen PPJ 1-2 (1-0) Tuominen Heikki Tapio
96 F9 K 2 18:00 Pirkkola nap 1 HPS/Vihreä KäPa/City 3-1 (2-0) Tamminen Annu
127 F9 K 3 18:35 Pirkkola nap 1 HPS/Valkoinen HJK-j/Arabia 5-0 (3-0) Tamminen Annu
103 F9 K 2 19:10 Pirkkola nap 1 HPS/Vihreä LPS/vihreä 1-10 (1-6) Tamminen Annu
135 F9 K 3 19:45 Pirkkola nap 1 Gnistan/sininen HJK-j/Arabia 2-1 (1-0) Tamminen Annu
104 F9 K 2 18:00 Pirkkola nap 2 Gnistan LPS/vihreä 2-2 (1-2) Tuomi Oskari
128 F9 K 3 18:35 Pirkkola nap 2 Gnistan/sininen PuiU/valkoinen 4-1 (3-1) Tuomi Oskari
97 F9 K 2 19:10 Pirkkola nap 2 Gnistan KäPa/City 2-3 (0-1) Tuomi Oskari
136 F9 K 3 19:45 Pirkkola nap 2 HPS/Valkoinen PuiU/valkoinen 2-8 (1-4) Tuomi Oskari
46 E11 K 1 18:00 Pitäjänmäki TN 1 HJK-j/West sin MPS 4-6 (3-5) Marei Mahmoud
50 E11 K 2 19:15 Pitäjänmäki TN 1 HJK-j/Munkka val FC POHU/valkoinen 3-0 (20--1) Marei Mahmoud
36 E11 K 3 18:00 Pitäjänmäki TN 2 PiTa PPJ/valkoinen 6-4 (2-3) Kari Markus
34 N4D K 3 18:00 Puistola H PuiU/Akatemia RiSa 2-0 (1-0) Arjovuo Santeri
53 3D 3 19:30 Puistola N PuiU Vesa 5-0 (3-0) Raininko Miikka Suvensalmi Janne Juselius Sami
63 ELP15 Kevät 19:00 Ruokon nurmi FC Haka-j TPS 4-4 (0-2) Tampere Et
44 E11 K 1 17:30 Siltamäki H 1 KäPa/AC musta FC Kontu/sininen 0-10 (0-4) Hietanen Otto
54 E11 K 2 18:40 Siltamäki H 1 KäPa/AC valkoinen Valtti/AC 2-3 (1-2) Hietanen Otto
43 TE10 K 2 17:30 Siltamäki H 2 MPS/Mustat LPS 3-2 (3-0) Aaltio Kari
36 E11 K 5 18:40 Siltamäki H 2 PuiU/AC KäPa/FC Valkoinen 2-1 (0-0) Aaltio Kari
46 TE10 K 2 19:50 Siltamäki H 2 PuiU/punainen PPJ/Laru 2-0 (1-0) Pulkkinen Mikael
4 TD13A Kevät 18:00 Siltamäki N2 PK-35 Gnistan/HPS YJ 6-0 Tran Panphi Straih Kevin Lehto Ilkka
17 TB17 1 19:30 Siltamäki N2 HPS VJS/3 0-3 Terämaa Markus
59 D13A Kevät 18:00 Tali N1 HJK-j/West sin KyIF 0-1 Ylinen Momo Dhuubow Abdirisak Salmenkylä Jaakko
41 5D 2 18:00 Tali TN FC HEIV MPS/4 0-3 (0-1) Kaya Firat Haataja Lasse Onat Baki
54 6D 2 19:45 Tali TN PETO HeMan 1-0 (0-0) Onat Baki
18 C14 K 3 18:00 Tapuli N PK-35/punainen PuiU 2-2 (0-1) Juvonen Elias
47 E11 K 1 17:30 Tapuli nap N1 PK-35 HPS/musta 7-2 (3-1) Hammoud Usama
51 E11 K 2 18:40 Tapuli nap N1 PK-35/punainen Ponnistus 9-4 (6-2) Hammoud Usama
53 E11 K 2 19:50 Tapuli nap N1 HJK-j/Arabia sin FC Viikingit/punainen 1-21 (1-12) Mäkelä Ilari
53 N3D 1 18:00 Tikkurila TN TiPS/2 ACK 2-2 (1-1) Uusimaa Et
51 6D 2 18:00 Töölö PK 6 TN KPR Ompun Pomppu 7-1 (1-0) Munoz Besai
54 3D 1 19:30 Töölö PK 6 TN HDS/Mondial HPS 1-3 Rantanen Aimo De Casseres Christian Hautamäki Arttu Hautamäki Arttu
42 5D 2 18:00 Töölö PK 7 TN Kurvin Vauhti Ponnistajat 1-2 (0-1) Reitala Oliver Pihlström Juhani Sandén Tom
55 6D 3 19:45 Töölö PK 7 TN AC Stoppi/FK Torni HDS/Express 1-0 Sandén Tom
25 M2D 1 18:30 Töölö PK2 N FC Kiffen KTP ilmoita Spl Muu Mantere Juuso Ollila Arttu Spl Muu
42 B2D Kevät 1 18:00 Urheilupuisto N KyIF KäPa 4-4 (2-4) Uusimaa Et