Pikalinkkejä Kirjaudu
Maaliskuu
vkomatiketopelasu
9 1 2
10 3 4 5 6 7 8 9
11 10 11 12 13 14 15 16
12 17 18 19 20 21 22 23
13 24 25 26 27 28 29 30
14 31            
Huhtikuu
vkomatiketopelasu
14 1 2 3 4 5 6
15 7 8 9 10 11 12 13
16 14 15 16 17 18 19 20
17 21 22 23 24 25 26 27
18 28 29 30        
Toukokuu
vkomatiketopelasu
18 1 2 3 4
19 5 6 7 8 9 10 11
20 12 13 14 15 16 17 18
21 19 20 21 22 23 24 25
22 26 27 28 29 30 31  
Kesäkuu
vkomatiketopelasu
22 1
23 2 3 4 5 6 7 8
24 9 10 11 12 13 14 15
25 16 17 18 19 20 21 22
26 23 24 25 26 27 28 29
27 30            
<  7.5.2012  > Vapaat tuomarit  Näytä tuomarit
Nro Sarja Lohko Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Tuomari AET 1 AET 2 Tarkkailija
12 HaKiM 1 18:00 Etelä-Haaga H AC AsfalttiSoturit FC Peruskallio 2-1 (1-0) Pihlström Juhani
8 HaKiD 1 19:00 Etelä-Haaga H Cosmos Athletic Ac Tuska United 3-1 (2-0) Pihlström Juhani
9 HaKiD 1 20:00 Etelä-Haaga H HC Pintahiki SarVi 0-1 (0-0) Pihlström Juhani
19 N3D 1 19:15 Havukoski H PK-50 NJS 2-3 (2-1) Uusimaa Et
15 4D 1 18:00 Jakomäki H SUMU/77 FC Degis 1-1 (1--1) Juselius Sami Alanko Arto Aaltio Kari
11 6D 3 19:45 Jakomäki H LeJa/Juniors FFR/Väiski 4-1 (1-1) Aaltio Kari
15 E10 K 1 17:30 Jakomäki nap TN MPS/1 PK-35 0-15 (0-9) Bashir Muhamed
19 E10 K 3 18:40 Jakomäki nap TN PuiU/AC KäPa/AC Real 13-0 (4-0) Straih Kevin
7 E10 K 6 19:50 Jakomäki nap TN MPS/03 HPS/Musta 3-4 (2-2) Straih Kevin
19 E10 K 1 17:30 Johannes nap H PPJ/Kilpa KäPa/City II 7-3 (2-3) Hyttinen Boris
9 TE11 K 1 18:40 Johannes nap H PPJ MPS/PuiU YJ 2-6 (1-2) Hyttinen Boris
6 HT97 K 19:50 Johannes nap H PPJ FC Viikingit 3-3 Hyttinen Boris
14 E10 K 5 17:30 Kaisaniemi nap H SAPA/valkoinen PiTa/keltainen 1-6 Abdul-Sattar Mohama
11 E10 K 5 18:40 Kaisaniemi nap H HJK-j/City raita HJK-j/Lsalo kel 5-3 (2-0) Marei Mahmoud
18 E10 K 1 19:50 Kaisaniemi nap H HJK-j/Munkka sin HPS/vihreä 6-4 Marei Mahmoud
13 N4D K 2 19:15 Kaitaa H Tikka LePa 2-2 Uusimaa Et
19 3D 2 19:30 Kallio TN Ponnistus RiPS 3-4 Hämäläinen Oskari Staffans Johan Hautamäki Arttu Hautamäki Arttu
8 E10 K 6 18:00 Kallio TN 1 KäPa/United 03 LPS/musta 4-1 Ahmed Adam
9 E10 K 6 18:00 Kallio TN 2 HJK/03 PPV 7-3 (2-2) Pekkinen Rainer
3 KKI65 1 18:00 Kallio TN 3 PP FC FC Sonnit 0-3 (0-1) Pentikäinen Markku
21 E10 K 1 18:40 Kartano nap TN1 Valtti/FC HJK-j/City sin 4-1 (2-0) Ropo Juho
20 E10 K 1 17:30 Kartano nap TN2 LPS FC Viikingit/punainen 3-2 Tommio Antti
15 E10 K 5 18:40 Kartano nap TN2 FC Viikingit/Keltainen PuiU/FC 1-10 Tommio Antti
19 HaNa2 2 19:45 Kartano nap TN2 PwC FC Puskan Potku 3-0 (1-0) Kosonen Markku
20 HaNa2 2 20:30 Kartano nap TN2 Miss Kyntäjät FC Sökö 3-0 (1-0) Kosonen Markku
9 6D 4 19:45 Kartano TN FC Viikingit/05 PuiU/86 1-3 (1-0) Mantere Kari
18 D12 K 4 18:15 Kartano TN 1 SAPA/vihreä FC Viikingit/Valkoinen 0-5 (0-4) Vinnikainen Oliver
15 D12 K 4 18:15 Kartano TN 2 HJK-j/East Valk HJK-j/West sinval 6-1 (3-1) Ailio Joonas
7 HaKu2 3 18:00 Konala H 1 FC Kalkkaro FC Funboys 2-0 (0-0) Pellikka Kari
8 HaKuD 1 18:45 Konala H 1 FC Kalo 39A 0-3 (0-2) Pellikka Kari
16 HaKuD 2 19:30 Konala H 1 FC Hesus FC Kuutti 5-0 (1-0) Pellikka Kari
8 HaKuD 4 20:15 Konala H 1 BEEFCAKES SaBo 3-2 (2-1) Pellikka Kari
11 HaKuD 4 18:00 Konala H 2 Estupidantes Orson 1-2 (1-2) Huttunen Antero
14 HaKuD 4 18:45 Konala H 2 FC Ysinolla HC UivatNakit 7-0 (2-0) Huttunen Antero
9 HaKu2 3 19:30 Konala H 2 FC Passe Royal Kaisaniemi 3-0 (2-0) Huttunen Antero
9 HaKuD 1 20:15 Konala H 2 AS Laru SLO Soccer 2-0 (1-0) Huttunen Antero
15 4D 2 18:00 Kontula TN Spartak Tavastia 6-3 (3-0) Aalto Jesse Virtala Jari Kullström Mikael
13 7D 2 19:45 Kontula TN JFC Helsinki FC POHU/KurdFin 0-0 (0-0) Kullström Mikael Aalto Jesse
10 D12 K 2 17:30 Koskelantie TN KäPa/AC Barca Valtti/IHU YJ 3-1 (1-1) Kosonen Antti
21 D12A AK 1 18:35 Koskelantie TN HPS/Sininen NuPS/Viikingit 0-7 Lindqvist Joel
22 D12A AK 1 19:50 Koskelantie TN HIFK BK-46 4-2 Lindqvist Joel
7 HaKu2 2 18:00 Kulosaari nap H FC Parsa FC HRPS 1-4 (1-2) Mäntylä Olli
8 HaKu2 2 18:45 Kulosaari nap H FC Pingstate FC Ateriax 2-2 (2-2) Mäntylä Olli
9 HaKu2 2 19:30 Kulosaari nap H FC Tapiiri Stansvik United 1-2 (1-1) Mäntylä Olli
10 HaKu2 2 20:15 Kulosaari nap H FC Stonga RapidBlue 2-4 (0-2) Mäntylä Olli
14 6D 3 18:00 Kurkimäki H FC Kontu/HSP KuRa 3-2 (1-1) Fejzullahu Izet
11 7D 2 19:30 Kurkimäki H HuPaVeikot Dynamo 1-1 (0-1) Fejzullahu Izet
12 TE11 K 2 19:30 Käpylä TN 1 LPS PPJ/Pantterit 6-0 (3-0) Isosomppi Joona
13 4D 1 18:00 Laajasalo H LPS/Kuninkaat Zenith 0-0 (0-0) Suvensalmi Janne Bedretdin Irfan Mahfoud Kaoua
6 KKI40 K 2 19:45 Laajasalo H LPS Kullervo 1-1 (0-0) Mahfoud Kaoua
9 TF9 K 1 18:00 Lassila H 1 HPS FC Kontu/sininen 4-3 Adams Caspar
11 TF9 K 1 19:10 Lassila H 1 HPS Valtti 2-5 Adams Caspar
10 TF9 K 1 18:00 Lassila H 2 KäPa Valtti 3-7 (2-1) Linerva Juhani
22 TF9 K 2 18:35 Lassila H 2 HJK-j/Kmäki sin FC Viikingit 3-2 (0-1) Linerva Juhani
12 TF9 K 1 19:10 Lassila H 2 KäPa FC Kontu/sininen 4-4 (4-2) Linerva Juhani
26 TF9 K 2 19:45 Lassila H 2 HJK-j/Kmäki valk FC Viikingit 3-3 (2-3) Linerva Juhani
19 TF9 K 2 18:00 Lassila H 3 Gnistan FC Kontu/valkoinen 4-1 (3-1) Tuomi Oskari
23 TF9 K 2 18:45 Lassila H 3 Gnistan Valtti/0203 9-0 (4-0) Tuomi Oskari
20 TF9 K 2 18:00 Lassila H 4 KäPa/valkoinen Valtti/0203 6-0 (3-0) Mourujärvi Kaisa
24 TF9 K 2 18:45 Lassila H 4 KäPa/valkoinen FC Kontu/valkoinen 3-2 (2-1) Mourujärvi Kaisa
8 TE11 K 1 18:40 Maunula nap H HPS LPS/valkoinen 3-0 Malikzay Yahya
5 UPIHD 1 18:00 Mustikkamaa H 1 Outotec Service ABB 0-3 (0-2) Salovaara Jyrki
3 UPIHM 1 18:45 Mustikkamaa H 1 S-Team Are 0-6 (0-3) Salovaara Jyrki
1 UPIHD 1 19:30 Mustikkamaa H 1 Valio Sonera Kauppa 6-1 (2-0) Salovaara Jyrki
6 UPIHD 2 20:15 Mustikkamaa H 1 Intersport Eniram FC -- Salovaara Jyrki
15 HaKuD 8 18:00 Mustikkamaa H 2 FC Esanssi FC KuFu 1-4 (1-1) Skogman Jarno
6 UPIHD 1 18:45 Mustikkamaa H 2 NCC Rakennus Capacent 1-2 (0-1) Skogman Jarno
4 UPIHM 1 19:30 Mustikkamaa H 2 OP-Pohjola Elisa Sport 4-2 (2-1) Skogman Jarno
7 UPIHD 1 20:15 Mustikkamaa H 2 FC Verkkokauppa FC Lyreco -- Skogman Jarno
14 5D 2 18:00 Myllypuro H1 Vatanspor RoU/Naamiomiehet 2-2 (1-1) Virkkunen Jyrki Silvennoinen Kari Jussila Timo
5 KKI40 K 1 18:00 Oulunkylä H PPV FC Kiffen 3-3 (2-0) Mitjonen Juha-Pekka
5 KKI40 K 2 19:30 Oulunkylä H GN-Ukot FC Kontu 3-0 (2-0) Mitjonen Juha-Pekka
4 TB2D Kevät 19:45 Pirkkola H1 FC POHU PK-35/2 2-2 Juvonen Elias Manninen Joona Ikonen Jarkko
13 D12 K 4 17:30 Pirkkola H2 HPS/Oranssi Valtti/FB 1-2 Dhuubow Abdirisak
11 D12 K 2 18:40 Pirkkola H2 HJK-j/City PPJ 1-1 Dhuubow Abdirisak
17 D12 K 4 19:50 Pirkkola H2 ToTe PPJ/haaste 2-1 (0-0) Kangasmaa Tommi
1 HarHa 1 18:00 Pirkkola nap 1 AC LepRa Arjen Sankarit 2-5 (1-1) Tuominen Harry
2 HarHa 1 18:45 Pirkkola nap 1 Stobe-92 FC Tommi Heikkonen 0-1 (0-1) Tuominen Harry
4 HarHa 1 19:30 Pirkkola nap 1 Lotvot FC Party-Hava 6-1 (3-1) Tuominen Harry
5 HarHa 1 18:45 Pirkkola nap 2 Kesämiehet FC PEKAT 1-13 (1-5) Terämaa Markus
6 HarHa 1 19:30 Pirkkola nap 2 FC Vesantti FC Score 0-2 (0-2) Terämaa Markus
16 6D 1 18:00 Pitäjänmäki TN FC Playmates AC Balls 1-0 (0-0) Rusama Ville
13 7D 1 19:30 Pitäjänmäki TN MoPo FC Elite 3-0 (2-0) Rusama Ville
10 HaKiD 3 18:00 Pukinmäki H FC Tuhlaajapojat KPS 0-2 (0-0) Onat Baki
10 HaKiD 2 19:00 Pukinmäki H FC Sammakot MCU 0-2 (0-1) Onat Baki
11 HaKiD 2 20:00 Pukinmäki H Fc Huuru OJy 1-1 (1-1) Onat Baki
4 KKI65 1 19:00 Puotila TN 3 Valtti VJS 9-1 (5-0) Heinonen Esko
14 7D 2 18:00 Siltamäki H Atlantis FC/RS HDS/Magnifiga 0-1 (0-1) Cicek Idris
4 KKI40 K 2 19:30 Siltamäki H FC Sonnit Dicken 0-0 (0-0) Cicek Idris
11 5D 2 18:00 Tali TN PPV/2 Ponnistajat 0-3 (0-2) Grönlund Antti Rusama Jaakko Bouraga Younes
13 5D 3 19:40 Tali TN PPV/Seos FC FINNKURD 3-0 (0-0) Saarinen Petteri Nieminen Santeri Valtonen Markus
8 C14 K 2 18:00 Tapuli H FC POHU HPS 2-9 (1-4) Lahtinen Tapio
6 KKI40 K 1 19:45 Tapuli H FC Pihlajisto FC POHU 1-0 (0-0) Lahtinen Tapio
17 4D 2 18:00 Töölö PK 6 TN PPJ KäPa/PuLe 1-4 (0-1) Kartal Levent Fodil Amar Lappi Miikka
13 5D 1 19:45 Töölö PK 6 TN FFR FC POHU/Simpsons 2-3 (1-1) Donner Daniel Kaya Firat Hokkanen Pertti
2 M1D 1 18:30 Vuosaari N FC Viikingit Ed/FC Viikingit PK-35 Vantaa ilmoita Spl Muu Spl Muu Spl Muu Spl Muu
10 6D 4 18:00 Väinämöinen H FC KaKe Spartak/Itä 1-0 (1-0) Haukinen Petri
12 6D 3 19:45 Väinämöinen H Cosmos Strikers/Bertil 0-3 (0-1) Haukinen Petri